Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Кремнієва кислота, мета- 2804610000

  Кремнієва кислота, мета-
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Кремнієва кислота, мета- Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39403229
  • ТН ВЭД: 2804610000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  1072 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Кремнієва кислота теоретично являє собою з'єднання оксиду кремнію і води. Причому співвідношення цих її складових може бути найрізноманітнішим. Тому в загальному вигляді їх склад може бути представлений формулою. При цьому кремнієві кислоти з наявністю різної кількості оксиду кремнію і води, тобто з різними значеннями параметрів n і m, можуть легко переходити з одного стану в інший.

  Таким чином, n і m в цьому випадку можна вважати змінними величинами. Теоретично кремнієва кислота може бути отримана при взаємодії силікату одного з лужних металів (наприклад, натрію) і однієї з «сильних» кислот (наприклад, соляної). Таким шляхом у вільному стані були виділені (отримані) деякі з таких кислот: метакремнієва, ортокремневая і інші.

  CAS
  Упаковка:Коробка
  Характеристики
  ТипПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Кремнієва кислота, мета- недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Кремнієва кислота, мета- у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.