Menu
Ваша корзина

  Карбонат літію 2836910000

  Карбонат літію
  Карбонат літію
  Карбонат літію
  Карбонат літію
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Карбонат літію Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39403396
  • ТН ВЭД: 2836910000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  390 переглядів
   
   
   
   
   
  Карбонат літію Li2СО3 виділяється при змішуванні розчинів солей літію з розчинами, що містять карбонат іони, у вигляді важко розчинної у воді і розчиняється у спирті білої кристалічної солі. Питома ніс його 2,11. Точка плавлення 618 В° С.
  При технічному отриманні карбонату літію здебільшого виходять з амблігоніта LiА1 (РО4) F, зустрічається у вигляді великих покладів в Америці. Його розчиняють в гарячій концентрованої сірчаної кислоти. Домішки алюмінію і заліза осаджують додаванням аміаку і сульфіду амонію і водну витяжку змішують з карбонатом натрію. Виділився при цьому карбонат літію, очищають розчиненням в соляній кислоті, обложеному домішок сірчаної кислоти хлоридом барію і повторним осадженням солі у вигляді карбонату. Отримання літію з інших мінералів проводять аналогічно, з тією лише різницею, що розтин роблять по-іншому - наприклад, в разі сподумена шляхом сплаву з содою. Силікати можна розкривати також прожарювання з Сас03 або з СаО. Для розкриття тріфіліна найкраще застосовувати концентровану сірчану кислоту з невеликим додаванням азотної кислоти. Відділення літію від інших лужних металів можна виробляти, використовуючи погану розчинність фосфату в воді або певну розчинність хлориду в суміші спирту з ефіром.
  карбонат літію краще розчинний у холодній воді, ніж в гарячій. При нагріванні від 0 до 100 В° С розчинність падає від 1, 54 до 0,73 ч. Li2С03 на 100 ч. Води. Розчинність значно збільшується при додаванні в воду СО2. Цим іноді користуються для очищення карбонату. Можна припустити, що в воді, що містить СО2 утворюється гідрокарбонат, так само як у випадку лужноземельних металів. У твердому стані гідрокарбонат літію не отримана.
  Карбонат літію є вихідним продуктом для отримання більшості інших солей літію. Раніше його застосовували для лікування подагри. Тепер для цієї мети використовують органічні солі літію, такі, як цитрат літію або саліцилат літію.

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів:

  • КАРБОНАТ ЛІТІЮ КОНТАКТИ

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  Характеристики
  КолірБілий
  ТипПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре