Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Гематоксилин 3203001000

  Гематоксилин
  Гематоксилин
  Гематоксилин
  Гематоксилин
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Гематоксилин Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: упаковку
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 394191413
  • ТН ВЭД: 3203001000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  1637 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  Гематоксилін (hematoxylin, haematoxylin) - барвник, який виходить з ефірних екстрактів кампшевого дерева. Гематоксилін використовується в розчинах для фарбування гістологічних препаратів, широко застосовується при діагностики онкології. Гематоксилін забезпечує візуалізацію ядер клітин в зрізах (парафінових, кріостатних, вібрoтомних, виготовлених на заморожувати мікротому) і цитологічних препаратах. Реагент гератоксіліна не містить етанолу та метанолу. Гематоксилін призначений для використання в якості ядерного барвника при постановці іммуноцітохіміческіе реакцій в поєднанні з різними типами хромогенів (в тому числі і з розчинними в етанолі) і для фарбування гематоксилін-еозином. Перевагами пропонованого гематоксилін є відмінне і інтенсивне забарвлення ядер клітин в зрізах і можливість подальшого фарбування препаратів еозином без процедури підсинені у водопровідній воді або лужних розчинах. Гематоксилін Майера рекомендується використовувати для прогресивної забарвлення ядер клітин при комбінованій забарвленні гематоксилін-еозином. Оскільки барвник не містить етанолу та сильних кислот, його можна використовувати для підфарбовування ядер клітин при постановці іммуноцітохіміческіе реакцій у випадках застосування спирторозчинних хромогенів і при загрозі відклеювання зрізів (додаткова процедура обробки в лужних розчинах може бути виключена). Тривалість забарвлення гематоксиліном при використанні прогресивного способу для різних цілей і об'єктів коливається від 3 до 25 хвилин.
  CAS
  Хімічна формула:C16H14O6·xH2O
  CAS №: 517-28-2
  Зовнішній вигляд:Бесцветные кристаллы, желтеющие под действием света и воздуха
  Характеристики
  Лікарська формаПорошок
  ТипФарбник
  Тривалість забарвленнявід 3 до 25 хвилин

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Гематоксилин недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Гематоксилин у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.