Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Гідросульфіт натрію 2832100000

  Гідросульфіт натрію
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Гідросульфіт натрію Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39523897
  • ТН ВЭД: 2832100000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  1039 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  Гідросульфід натрію являє собою білі або безбарвні гігроскопічні кристали добре розчинні у воді. Утворює кристалогідрати. Є слабо гідролізованого сіллю - кислої сіллю натрію і сірководню. Плавиться без розкладання, в розплавленому стані гидросульфид натрію має чорний колір. Типовий відновник, окислюється киснем повітря.
  Щільність 1,79 г / см ?. Температура плавлення 350 ° C.
  Гідросульфід натрію (сульфогідрат натрію, натрій сірчистий кислий, бісульфід натрію) отримують абсорбцією сірководневого газу (відходу різних виробництв - сірковуглецю, 2-меркаптобензтіазол) розчином гідроксиду натрію.
  Хімічна формула: NaHS
  Сульфогідрат натрію Гідросульфід натрію застосовують головним чином в кольоровій металургії при збагаченні руд кольорових металів методом флотації. У флотаційних процесах він є реагентом-регулятором при збагаченні мідних, свинцевих, цинкових, молібденових і сурьмяносодержащіх руд.
  У шкіряної промисловості він використовується як компонент складу для видалення зовнішнього шару шкур.
  Також він застосовується як сировина в хімічній промисловості (для виробництва етилмеркаптану, бутіфос, барвників).
  у текстильної промисловості його застосовують при виробництві штучного шовку. Також гидросульфид натрію це відбілювач для бавовни, льону, Рейон і нейлону.

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів.

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  CAS
  Синонім:бисульфи́т на́трия
  Хімічна формула:NaHSO3
  CAS №:7631-90-5
  Зовнішній вигляд:От бесцветной до желтого цвета жидкость с характерным запахом
  Характеристики
  КолірБілий
  ТипПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Гідросульфіт натрію недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Гідросульфіт натрію у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.