Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Ацетат натрію 2915290000

  Ацетат натрію
  Хіт продажу
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Ацетат натрію Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39526171
  • ТН ВЭД: 2915290000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  3954 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Ацетат натрію CH3COONa, - натрієва сіль оцтової кислоти, виробляється і широко застосовується в промислових масштабах.

  Область застосування
  Ацетат натрію використовується в текстильному виробництві для нейтралізації відпрацьованої сірчаної кислоти в стічних водах і як фоторезист при використанні анілінових барвників. Також використовується для дублення солями хрому (для протруювання), і уповільнює процес вулканізації хлоропрену при виробництві синтетичних гум.
  Ацетат натрію відомий як харчова добавка E262 і застосовується як консервант.
  У розчині ацетату натрію (будучи сіллю слабкої кислоти) і оцтова кислота можуть застосовуватися як буфер, для збереження відносно постійного pH. Це особливо корисно в біохімії в pH-залежних реакціях.
  Ацетат натрію також використовується в побуті як складова хімічних грілок (англ. Heating pad) або хімічних обігрівачів (англ. Hand warmer), застосовується як складова частина суміші «гарячого льоду» (англ. «hot ice»), при кристалізації ацетату натрію виділяється тепло - це екзотермічний процес. При нагріванні тригідрату ацетату натрію (має точку плавлення в 58 ° C) до 100 ° C (зазвичай ємність з ним кладуть у киплячу воду) він розплавляється (вірніше, розчиняється у власній кристаллизационной воді) і переходить у водний розчин ацетату натрію. При охолодженні цього розчину утворюється перенасичений розчин ацетату натрію в воді. Цей розчин прекрасно переохолоджується до кімнатної температури без освіти твердої фази, потім натисканням на металевий диск в ємності утворюється центр кристалізації, який, виростаючи, змушує перенасичений розчин переходити в тверду фазу тригідрату ацетату натрію. Цей процес супроводжується значним виділенням тепла (екзотермічна реакція). при цьому процесі виділяється близько 264-289 кДж / кг (Теплота фазового переходу).
  На цій властивості заснований досить гарний досвід - «гарячий лід »
  CAS
  Міжнародна назва:Sodium acetate
  Синонім:Sodium diacetate, Sodium hydrogen acetate
  Хімічна формула:C2H3NaO2
  CAS №:127-09-3
  ДСТУ54626-201
  Класифікація ЕЕ262 регулятор кислотності

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Ацетат натрію недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Ацетат натрію у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.