Menu
Ваша корзина

  Ацетат натрію 2915290000

  Ацетат натрію
  Ацетат натрію
  Ацетат натрію
  Ацетат натрію
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Ацетат натрію Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39526171
  • ТН ВЭД: 2915290000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  1005 переглядів
   
   
   
   
   

  Ацетат натрію CH3COONa, - натрієва сіль оцтової кислоти, виробляється і широко застосовується в промислових масштабах.

  Область застосування
  Ацетат натрію використовується в текстильному виробництві для нейтралізації відпрацьованої сірчаної кислоти в стічних водах і як фоторезист при використанні анілінових барвників. Також використовується для дублення солями хрому (для протруювання), і уповільнює процес вулканізації хлоропрену при виробництві синтетичних гум.
  Ацетат натрію відомий як харчова добавка E262 і застосовується як консервант.
  У розчині ацетату натрію (будучи сіллю слабкої кислоти) і оцтова кислота можуть застосовуватися як буфер, для збереження відносно постійного pH. Це особливо корисно в біохімії в pH-залежних реакціях.
  Ацетат натрію також використовується в побуті як складова хімічних грілок (англ. Heating pad) або хімічних обігрівачів (англ. Hand warmer), застосовується як складова частина суміші В«гарячого льодуВ» (англ. В«hot iceВ»), при кристалізації ацетату натрію виділяється тепло - це екзотермічний процес. При нагріванні тригідрату ацетату натрію (має точку плавлення в 58 В° C) до 100 В° C (зазвичай ємність з ним кладуть у киплячу воду) він розплавляється (вірніше, розчиняється у власній кристаллизационной воді) і переходить у водний розчин ацетату натрію. При охолодженні цього розчину утворюється перенасичений розчин ацетату натрію в воді. Цей розчин прекрасно переохолоджується до кімнатної температури без освіти твердої фази, потім натисканням на металевий диск в ємності утворюється центр кристалізації, який, виростаючи, змушує перенасичений розчин переходити в тверду фазу тригідрату ацетату натрію. Цей процес супроводжується значним виділенням тепла (екзотермічна реакція). при цьому процесі виділяється близько 264-289 кДж / кг (Теплота фазового переходу).
  На цій властивості заснований досить гарний досвід - В«гарячий лід В»
  Характеристики
  КолірБілий
  ТипПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре