Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Хлорид нікелю 2827350000

  Хлорид нікелю
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Хлорид нікелю Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39586313
  • ТН ВЭД: 2827350000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  751 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  Хлорид нікелю гексагідрат є моноклінні кристали трав'янисто-зеленого кольору, вивітрюються в сухому повітрі. Розчинний у воді, етанолі, у водному розчині аміаку, в діетиловому ефірі. У вологому повітрі розпливається і зеленіє внаслідок утворення кристалогідрату. У солях нікелю є домішка іонів заліза і кобальту. З лужними та іншими хлоридами утворює подвійні солі (хлорнікелати).
  Безводний NiCl2 - блискучі золотисто-жовті ромбоедріческіе кристали, гігроскопічний. Одержують дією хлору на нагріте до 600-800 ° C нікель, дегідратацією кристаллогидратов NiCl2 - nН2О (n = 1, 2, 4, 6, 7).
  Щільність: 3,55 г / см?. Т
  Промислове отримання хлориду нікелю пов'язано переважно з витяганням нікелю з нікель-кобальтових руд. Ступінь вилучення нікелю залежить від характеру никельсодержащих сполук, що входять до складу руд або концентратів.
  Хлорид нікелю (хлористий нікель) застосовується в гальванотехнике для нікелювання, як каталізатор-переносник хлору за участю НСl або Cl2.

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів:

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  Характеристики
  КолірЗелений
  ТипКристали

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Хлорид нікелю недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Хлорид нікелю у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.