Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Оксид нікелю 2833240000

  Оксид нікелю
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Оксид нікелю Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39586654
  • ТН ВЭД: 2833240000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  964 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  Оксид нікелю є кристалічний однорідний, не розчинний у воді порошок, в залежності від способу отримання та термічної обробки має колір від світло-до темно-зеленого або чорного. Є неорганічним бінарним з'єднанням двовалентного нікелю з киснем, володіє слабоосновнимі властивостями. Розчиняється в кислотах. Відновлюється воднем при нагріванні. Термічно дуже стійкий.
  Зустрічається в природі у вигляді рідкісного мінералу бунзеніта.
  Має дві кристалічні модифікації: ?-NiO (трігональная сингония) і ?- NiO (кубічна сингонія).
  Щільність: ?-NiO - 6,67 г / см?, ?-NiO - 7,45 г / см ?. Температура плавлення тисяча шістсот вісімдесят два ° C, температура розкладання 1230 ° C.
  Хімічна формула: NiO.
  Виробництво оксиду нікелю засноване на шахтній плавці окисленої нікелевої руди з попередньою сушінням руди з 23-27% вмісту вологи до 14-15%. Також його отримують прожарювання нітрату, карбонату, сульфату нікелю (II) або оксидів Ni2О3, Ni3О4, NiО2.
  Основне застосування оксиду нікелю - проміжний продукт при отриманні солей нікелю (II), никельсодержащих каталізаторів і феритів.

  Він застосовується в комбінаціях з оксидами інших металів ( літію , магнію, марганцю, титану та ін.) у виробництві напівпровідників, що мають дуже високі температурні коефіцієнти опору.

  Використовується при виробництві емальованих виробів, як зелений пігмент для скла , глазурі та кераміки.

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів:

  • http: //soda.kiev.ua/contacts

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  Характеристики
  КолірЧорний
  ТипПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Оксид нікелю недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Оксид нікелю у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.