Menu
Ваша корзина

  Оксид нікелю 2833240000

  Оксид нікелю
  Оксид нікелю
  Оксид нікелю
  Оксид нікелю
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Оксид нікелю Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39586654
  • ТН ВЭД: 2833240000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  387 переглядів
   
   
   
   
   
  Оксид нікелю є кристалічний однорідний, не розчинний у воді порошок, в залежності від способу отримання та термічної обробки має колір від світло-до темно-зеленого або чорного. Є неорганічним бінарним з'єднанням двовалентного нікелю з киснем, володіє слабоосновнимі властивостями. Розчиняється в кислотах. Відновлюється воднем при нагріванні. Термічно дуже стійкий.
  Зустрічається в природі у вигляді рідкісного мінералу бунзеніта.
  Має дві кристалічні модифікації: ?-NiO (трігональная сингония) і ?- NiO (кубічна сингонія).
  Щільність: ?-NiO - 6,67 г / см?, ?-NiO - 7,45 г / см ?. Температура плавлення тисяча шістсот вісімдесят два В° C, температура розкладання 1230 В° C.
  Хімічна формула: NiO.
  Виробництво оксиду нікелю засноване на шахтній плавці окисленої нікелевої руди з попередньою сушінням руди з 23-27% вмісту вологи до 14-15%. Також його отримують прожарювання нітрату, карбонату, сульфату нікелю (II) або оксидів Ni2О3, Ni3О4, NiО2.
  Основне застосування оксиду нікелю - проміжний продукт при отриманні солей нікелю (II), никельсодержащих каталізаторів і феритів.

  Він застосовується в комбінаціях з оксидами інших металів ( літію , магнію, марганцю, титану та ін.) у виробництві напівпровідників, що мають дуже високі температурні коефіцієнти опору.

  Використовується при виробництві емальованих виробів, як зелений пігмент для скла , глазурі та кераміки.

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів:

  • http: //soda.kiev.ua/contacts

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  Характеристики
  КолірЧорний
  ТипПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре