Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Олово 2833298000

  Олово
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Олово Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39586748
  • ТН ВЭД: 2833298000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  531 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Олово - елемент 14-ї групи періодичної таблиці хімічних елементів (по застарілої класифікації - елемент головної підгрупи IV групи), п'ятого періоду, з атомним номером 50. Відноситься до групи легких металів.

  За нормальних умов проста речовина олово - пластичний, ковкий і легкоплавкий блискучий метал сріблясто-білого кольору. Олово утворює дві аллотропические модифікації: нижче 13,2 ° C стійко ?-олово (сіре олово) з кубічними гратами типу алмаза, вище 13,2 ° C стійко ?-олово (біле олово) з тетрагональної кристалічною решіткою

  • Олово використовується в основному як безпечне, нетоксичний, корозійностійке покриття в чистому вигляді або в сплавах з іншими металами. Головні промислові застосування олова - в білої жерсті (луджених залізо) для виготовлення тари харчових продуктів, в припоях для електроніки, в будинкових трубопроводах, в підшипникових сплавах і в покриттях з олова і його сплавів. Найважливіший сплав олова - бронза (з міддю). Інший відомий сплав - п'ютер - використовується для виготовлення посуду. Для цих цілей витрачається близько 33% всього видобутого олова. До 60% виробленого олова використовується у вигляді сплавів з міддю, міддю і цинком, міддю і сурмою (підшипниковий сплав, або бабіт), з цинком (пакувальна фольга) і у вигляді олов'яно-свинцевих і олов'яно-цинкових припоїв. Останнім часом відроджується інтерес до використання металу, оскільки він найбільш «екологічний» серед важких кольорових металів. Використовується для створення надпровідних проводів на основі інтерметалічного з'єднання Nb3Sn.
  • ;

  Дисульфід олова SnS2 застосовують в складі фарб, що імітують позолоту ( «поталу»). Штучний радіонуклід олова 119mSn - джерело гамма-випромінювання в месбауерівської спектроскопії.

  • Интерметаллические з'єднання олова і цирконію володіють високими температурами плавлення (до 2000 ° C) і стійкістю до окислення при нагріванні на повітрі і мають ряд областей застосування.
  • Олово є найважливішим легирующим компонентом при отриманні конструкційних сплавів титану.
  • Двоокис олова - дуже ефективний абразивний матеріал, застосовуваний при «доведенні »поверхні оптичного скла.
  • Суміш солей олова -« жовта композиція »- раніше використовувалася як барвник для вовни.
  • Олово застосовується також в хімічні джерела струму в якості анодного матеріалу, наприклад: марганцево-олов'яний елемент, окисно-ртутно-олов'яний елемент. Перспективно використання олова в свинцево-олов'яному акумуляторі; так, наприклад, при рівному напрузі, в порівнянні зі свинцевим акумулятором свинцево-олов'яний акумулятор має в 2,5 рази більшою ємністю і в 5 разів більшою енергощільність на одиницю об'єму, внутрішній опір його значно нижче.
  Характеристики
  Важкий металОлово
  Форма сировини, що поставляєтьсяШматки

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Олово недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Олово у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.