Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Хлорид свинцю 2824900010

  Хлорид свинцю
  Ціну уточнюйте
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Хлорид свинцю Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  Ціну уточнюйте
  Знайшли дешевше?
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39586813
  • ТН ВЭД: 2824900010
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  1039 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  Хлорид cвинца РbС12 утворює білі ромбічні кристали з шовковистим блиском. Питома вага 5,9, температура плавлення 498 ° С, температура кипіння 954 ° С. У воді хлорид свинцю помірно труднорастворім. Тому він осідає з не дуже розбавлених растноров солей свинцю (II) при додаванні до них іонів Сl-. У спирті хлорид свинцю розчинний набагато важче, ніж у воді. У гліцерині він розчиняється легше, ніж у воді (2,04 г в 100 г).
  Технічне виробництво хлориду свинцю здійснюють або розчиненням оксиду свинцю або основного карбонату свинцю (свинцевих білил) в соляній кислоті, або розчиненням гранульованого свинцю в розведеної азотної кислоти і наступним осадженням соляною кислотою; звільнилася у другій частині процесу азотну кислоту можна знову використовувати для розчинення свинцю.
  РbО + 2НСl = РbСl2 + Н2O;
  РЬ3 (ОH) 2 (СО3) 2 + 6НСl = 3РbСl2 + 2СO2 + 4Н2O
  3Рb + 8НNO3 = 3Рb (NO3) 2 + 2NO + 4Н2O
  РЬ (NO3) 2 + 2НСl = РbСl2 + 2NН3
  В струмі діоксиду вуглецю хлорид свинцю вдається переганяти без розкладання. При нагріванні на повітрі він зазнає гідролітичні розщеплення під впливом вологи повітря. Нагріванням в струмі водню або з вугіллям в присутності парів води він відновлюється до металу.
  Розплавлений хлорид свинцю застигає, утворюючи рогоподібну масу (роговий свинець) . У розплавленому стані хлорид свинцю має значну електропровідність; рівним чином він добре проводить струм у водному розчині при звичайній температурі. Виходячи з даних електропровідності насиченого розчину при 25 ° С, слід, що вміст у ньому недиссоциированной солі становить 6%; інша частина хлориду свинцю приблизно наполовину диссоциирована первинно (за рівнянням РbС12 = РbСl + + Сl-) і наполовину вдруге (за рівнянням РbСl2 = Рb2 + + 2Сl-). Розчин виявляє кислу реакцію на лакмус; однак ступінь гідролітичного розщеплення незначна (за даними Лея, цри 100 ?С в 0,01 н розчині вона становить близько 0,6%).
  хлорид свинцю утворює ромбическую грати, в якій кожен атом Рb оточений дев'ятьма атомами С1; два атома хлору лежать до Рb ближче інших (відстань 2,67 ?), третій атом С1 - на відстані 2,88 ?; шість інших атомів хлору розташовані на відстані приблизно 3,05-3,29 ?.
  РbС12 може приєднувати надлишкові іони Сl -, утворюючи комплекси. Внаслідок цього розчинність хлориду свинцю при додаванні великих кількостей хлоридів або НС1 підвищується (невеликі кількості іонів С1 знижують розчинність). Відомі в твердому стані галогеніди свинцю (II) відповідають головним чином двом типам: М2РbСl4 і МРbСl3; поряд з ними зустрічаються також солі і інших типів, наприклад МРb2Сl5.
  Хлорид свинцю легко утворює також основні хлориди. Останні можна розглядати як з'єднання РbС12 з РbО і з Рb (ОН) 2. Деякі з них в природі зустрічаються в кристалічному стані, наприклад 2РbО ? РbС12. При дії вапняної води на гарячий концентрований розчин хлориду свинцю отримують з'єднання Рb (ОН) 2 ? РЬСl2, яке надходить у продаж у вигляді малярської фарби (свинцеві білила Паттінсона). Хлорид свинцю утворює також подвійні сполуки з пиридином і тіомочевиною.
  Характеристики
  КолірБілий
  ТипГранули

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Хлорид свинцю недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Хлорид свинцю у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.