Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Сульфат свинцю 2833292000

  Сульфат свинцю
  Ціну уточнюйте
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Сульфат свинцю Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  Ціну уточнюйте
  Знайшли дешевше?
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39586845
  • ТН ВЭД: 2833292000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  939 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  Сульфат свинцю РbSO4, званий також «свинцевим купоросом», випадає у вигляді білої порошкоподібної осаду при додаванні розведеної сірчаної кислоти до розчинів солей свинцю. У воді він труднорастворім (близько 40 мг / л). Значно краще він розчиняється в концентрованих сильних кислотах (соляна, азотна, сірчана). При розведенні велика частина його знову випадає.
  Розчини ацетатов натрію і амонію також здатні розчиняти значні кількості сульфату свинцю. Розчинність сульфату свинцю в розчинах тартрату амонію, що містять аміак, користуються в аналізі для його визначення і відділення від інших нерозчинних у воді білих порошкоподібних речовин, таких, як сульфат барію, діоксид кремнію і т. д., які не розчиняються в тартрату амонію.
  Підвищення розчинності РbSO4 в присутності названих речовин пояснюється освітою з ними слабше диссоциирующих з'єднань (наприклад, освітою мало диссоциированного ацетату свинцю при додаванні ацетат-іонів) і частково освітою, комплексів.
  Сульфат свинцю розчиняється також в концентрованих розчинах лугів; в цьому випадку з освітою гідроксоплюмбатов (II) лужних металів.
  У природі сульфит свинцю часто зустрічається у вигляді добре освічених великих кристалів ромбічної системи питомої ваги 6,1-6,4; це англезит (купоросна свинцева руда). У чистому стані ці кристали прозорі, як скло (тому їх також називають «свинцевим склом»). Однак нерідко вони містять окрашивающие домішки.
  Крім ромбічної модифікації, сульфат свинцю існує також в моноклінної. У деяких родовищах він зустрічається саме в цій формі (наприклад, в Сардинії).
  Точка плавлення сульфату свинцю лежить між 1150-1200 ° С. Точніше її визначити не вдається, тому що це з'єднання пачінает розкладатися при 1000 ?С.
  Сульфат свинцю може приєднувати оксид свинцю з утворенням основних солей. Він утворює також подвійні солі, наприклад, (NH4) 2Рb (SO4) 2 - дрібні, прозорі, як вода, кристали.

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів , як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  span >

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  span >

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  Характеристики
  КолірБілий
  ТипПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Сульфат свинцю недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Сульфат свинцю у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.