Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Свинець 2834298000

  Свинець
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Свинець Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39586981
  • ТН ВЭД: 2834298000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  689 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Свинець - елемент 14-ї групи (за застарілою класифікації - головної підгрупи IV групи), шостого періоду періодичної системи хімічних елементів Д. І. Менделєєва, з атомним номером 82 і, таким чином, містить магічне число протонів. Проста речовина свинець (CAS-номер: 7439-92-1) - ковкий, порівняно легкоплавкий метал сріблясто-білого кольору з синюватим відливом. Відомий з глибокої давнини.

  Застосування

  Нітрат свинцю застосовується для виробництва потужних сумішевих вибухових речовин.

  Азид свинцю застосовується як найбільш широковживаний детонатор (ініціює вибухова речовина).

  Перхлорат свинцю використовується для приготування важкої рідини (щільність 2,6 г / см), яка використовуватиметься для флотаційного збагачення руд, він іноді застосовується в потужних сумішевих вибухових речовинах як окислювач. Фторид свинцю самостійно, а також спільно з фторидом вісмуту, міді, срібла застосовується в якості катодного матеріалу в хімічні джерела струму.

  Вісмутат свинцю, сульфід свинцю PbS, йодид свинцю застосовуються в якості катодного матеріалу в літієвих акумуляторних батареях.

  Хлорид свинцю PbCl2 в якості катодного матеріалу в резервних джерелах струму.

  теллурід свинцю PbTe широко застосовується в якості термоелектричного матеріалу (термо-е.р.с 350 мкВ / К), самий широко застосовується матеріал у виробництві термоелектрогенераторов і термоелектричних холодильників.

  Двоокис свинцю PbO2 широко застосовується не тільки в свинцевому акумуляторі,

  Характеристики
  Важкий металСвинець
  Форма сировини, що поставляєтьсяГранули

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Свинець недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Свинець у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.