Menu
Ваша корзина

  Сірка 2503001000

  Сірка
  Сірка
  Сірка
  Сірка
  Сірка
  Сірка
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Сірка Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: Тонна
  • SKU: 39587052
  • ТН ВЭД: 2503001000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Артикул: 000022233
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  1083 переглядів
   
   
   
   
   

  Сірка являє собою дрібнодисперсний блідо-жовтий порошок елементарної сірки, нерастворима в воді, розчинна в 100 частинах жирних олій при нагріванні на водяній бані. Частково розчиняється в холодному сероуглероде, слабо в спирті, в ефірі і бензині - при нагріванні.

  Застосування сірки.
  Сірка мелена для гумових виробів та каучуків ГОСТ 127.4-93 (помел <0,14 мм ). Застосовується в якості Вулканізуючий агента в шинній і гумотехнічної промисловостях для вулканізації ізопренових, бутадієну і багатьох кополімерних каучуків з високим ступенем непредельности. У неопрен зазвичай не вводиться.
  Сировиною для помелу є сірка газова комове сортів 9998, 9995, 9990, вироблювана по ГОСТ 127,1. Помел здійснюється "сухим" або "мокрим" способом з наступним рассевом або сепарацією. Залежно від обраної технології помелу в сировині додаються спеціальні добавки, що сприяють проведенню самого помелу і забезпечують безпечний транспорт, вантажно - розвантажувальні роботи і зберігання продукції (зокрема - зменшення злежуваності). До таких добавок відносяться: аеросил - або сажа біла, а також інші органічного або неорганічного походження.

  Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів КОНТАКТИ

  У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  FIRST UKRAINIAN MARKET CHEMICAL RAW MATERIALS soda.kiev.ua

  Характеристики
  Препаратівная формаГранули
  УпаковкаМішок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре