Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Соляна кислота 2807000000

  Соляна кислота
  Соляна кислота
  Соляна кислота
  Соляна кислота
  Соляна кислота
  Соляна кислота
  Соляна кислота
  Соляна кислота
  Соляна кислота
  Соляна кислота
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Соляна кислота Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 канистру
  • Фасовка: 10 л
  • SKU: 39636797
  • ТН ВЭД: 2807000000
  • Країна виробник: Украина
  • Статус: предоплата
  • Бренд: soda.kiev.ua
  66596 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  Розчин соляної кислоти 13%
  не є прекурсором
  упаковка каністри 10 літрів (10,6 кг)
  Соляна кислота (хлороводородная, хлористоводнева, хлористий водень) HCl, розчин хлороводню у воді; сильна одноосновная кислота. Безбарвна (технічна соляна кислота жовтувата із-за домішок Fe, Cl2 та ін.), «Димить» на повітрі, їдка рідина. Застосовують в гідрометалургії і гальванопластике (травлення, декапирование), для очищення поверхні металів при паянні і лудінні, для отримання хлоридів цинку, марганцю, заліза та ін. Металів. У суміші з ПАР використовується для очищення керамічних і металевих виробів (тут необхідна ингибированная кислота) від забруднень і дезінфекції. У харчовій промисловості зареєстрована в якості регулятора кислотності (рН), харчової добавки E507. Застосовується для виготовлення зельтерською (содової) води.

  Соляна кислота

  Що потрібно знати, щоб безпечно працювати із соляною кислотою у розчині?

  Традиційно однією з сильнодіючих хімічних речовин вважається соляна кислота. Формула – HCl. Вона небезпечна для здоров'я людини в будь-якому вигляді як при вдиханні, так і при контакті зі шкірою або слизовими оболонками. Що ж потрібно знати про цю речовину, щоб працювати з нею максимально безпечно?

  Соляна кислота: склад та основні характеристики речовини:

  Кислота являє собою їдку рідину без кольору та осаду, що складається з частинок хлору та водню. Ідентифікувати її можна через те, що у відкритій ємності з її поверхні постійно виходять випари. Вони небезпечні для здоров'я, тому будь-які маніпуляції із соляною кислотою вимагають дотримання базових правил техніки безпеки, а також використання індивідуальних засобів захисту.

  Із чим реагує соляна кислота?

  Речовину також називають хлороводородом, і вона вступає у взаємодію Космосу з цілим переліком металів – у результаті синтезуються хлориди. Що цікаво, практично всі реакції між частинками соляної кислоти та металами йдуть дуже інтенсивно, зовні чимось схожі на процес закипання води. Все тому, що у процесі реакції активно виділяється водень.

  Залізо і соляна кислота надмірно сильно взаємодіють між собою, що призводить до корозії на будь-яких видах залізних металоконструкцій. Це робить практично неможливим використання хлороводню в господарстві. Реагує хлороводень і з марганцевокислим калієм. Після цієї реакції формуються солі калію та марганцю, а також вода в невеликій кількості та хлор у газоподібному вигляді. При взаємодії алюмінію із соляною кислотою в результаті утворюються хлорид алюмінію та водень.

  З усіма благородними видами металів взаємодія соляної кислоти хімічно неможлива через їхню інертність. Не взаємодіють із соляною кислотою та хімічні матеріали на основі полімерів – поліпропілен, поліетилен та полівінілхлорид. Тому вони підходять для виготовлення спецтари для доставки та зберігання цієї сильнодіючої речовини, а також інструментів для роботи з нею.

  Варіанти застосування хлороводню в промисловості:

  Успішно застосовується хімічна сполука для синтезу штучної гуми та смол. Соляна кислота – основний вид сировини для одержання таких речовин, як хлорвініл, хлористий метил та етил. Можна її застосовувати і в інших галузях хімічного промислового виробництва, що спеціалізуються на синтезі солей марганцю, цинку та заліза, а також амонію хлориду. Підходить хлороводень і для травлення поверхонь з металу, обов'язкового при паянні, покритті тонким шаром олова та очищенні металоконструкцій.

  Чи можливе застосування соляної кислоти в домашніх умовах?

  У звичайних, побутових умовах хлороводень застосовується не менш часто. Наприклад, це відмінний засіб для позбавлення від лужних відкладень на різних видах поверхонь, які регулярно контактують із дуже жорсткою водопровідною водою. Це, насамперед, стіни басейнів, внутрішні частини нагрівальних приладів та водопровідних труб.

  Важливо пам'ятати, що для цього використовується не чиста, 100% кислота, а її ослаблений варіант. Він містить спецдобавки, що послаблюють силу дії речовини. Тому такий варіант допустимий для застосування в домашніх умовах.

  За допомогою соляної кислоти, властивості можна знизити рівень жорсткості водопровідної води. І наповнити басейн якіснішою водою. З цією метою застосовуються розчини хлороводню з концентрацією активної речовини 13%, 15%, 31,5% та інші.

  Правила безпечної експлуатації речовини:

  Пам'ятайте, що якщо соляна кислота здатна пошкодити поверхню металевих конструкцій, то варто ще більше берегти від її прямого влучення. Це сильнодіюча та небезпечна хімічна речовина, яка викликає хімічний опік. Вдихання парів соляної кислоти є небезпечним для слизових оболонок органів дихання.

  Будь-які ємності з хлороводнем потрібно дбайливо відкривати, і на короткий період часу, щоб не вдихнути її пари. Якщо частинки соляної кислоти таки потрапили на шкіру, і стався хімічний опік, уражену ділянку потрібно обробити не проточною водою, а слабким розчином основи чи лугу. Найпопулярніший і найдоступніший у побутовому плані варіант – це слабкий розчин соди.

  «Перший Український Маркет хімічної сировини» пропонує соляну кислоту як оптом, так і в роздріб. У наших менеджерів ви зможете уточнити всі нюанси щодо відправлення замовлення до вашого регіону, його вартості, а також термінів отримання.

  CAS
  Хімічна формула:HCl
  CAS №:7647-01-0
  ДСТУ3118-77
  Класифікація ЕЕ507
  Упаковка:Каністра 10 л
  Характеристики
  Типрзчин 13 %

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Соляна кислота недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Соляна кислота у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.

  Пов'язані статі