Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Плавикова кислота 2811110000

  Плавикова кислота
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Плавикова кислота Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: 10 л
  • SKU: 39638378
  • ТН ВЭД: 2811110000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  54359 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Плавікова кислота — купити оптом для промисловості, ювелірної справи, електроніки та обробки скла. В нашому інтернет-магазині можна, можливо замовити хімреактиви від найбільших виробників за вигідними цінам. Ви можете купити кислоту з доставкою в Києві та інших областях України.

  Властивості плавикової кислоти

  Плавікова кислота - формулаHF. Являє собою водний розчин фтороводню. Найчастіше кислота зустрічається у концентрації від 40 до 72%. Стабільна за кімнатної температури, при сильному охолодженні утворює нестійкі з'єднання. Фізична форма – безбарвна прозора рідина. Кислота негорюча, не виділяє газів. При змішуванні із водою нагрівається.

  Речовину найчастіше виробляють при нагріванні плавикового шпату в концентрованому розчині сірчаної кислоти. Кислоту також одержують такими методами:

  • пірогідролізом фторвмісних мінералів, що зустрічаються в природі;
  • уловлювання пари при виробництві ортофосфорної кислоти;
  • розчиненням кристалічного фторводню у воді.

  Кислотатоксична – має другу класифікацію небезпеки. Робота з плавиковою кислотою дозволяється лише за наявності засобів індивідуального захисту – рукавичок, респіратора та окулярів. При попаданні на шкіру не має моментальної дії, але проявляє свою токсичну дію протягом 24–72 годин. Наслідки отруєння кислотою важкі, включають набряк легень, порушення діяльності серця та руйнування слизових оболонок. При попаданні кислоти на тіло потрібно промити уражену ділянку розчином глюконату кальцію та негайно звернутися за медичною допомогою.

  Оскільки кислота активно вступає у реакцію з силікатами, її зберігання та транспортування у скляній тарі забороняються. Речовина розливається у пластикові каністри, бочки та пляшки. Найчастіше використовуються поліетилен, поліамід та тефлон.

  Плавікова кислота: застосування

  Якщо вас цікавитьплавикова кислота, купити в Україніїї можна для виробів з алюмінію. З'єднання на основі такої речовини дозволяють підтримувати високу температуру, необхідну для плавки металу. Кислота також широко застосовується у виготовленні напівпровідникових схем та травленні скла. Фтороводнева кислота наноситься на поверхню, покриту особливою матрицею, утворюючи візерунки та доріжки на кремнієвих чіпах.

  Кислота знайшла застосування у первинній переробці нафти. Вона також дає реакцію алкілування, що дозволяє отримати ізобутан та олефін. У хімічній промисловості кислота служить сировиною, з якої одержують з'єднання фтору- У тому числі тефлон і фреон. При контакті з металами кислота знімає оксидну плівку та утворює захисний шар, що значно уповільнює утворення іржі. Це робить її незамінною в антикорозійній обробці автомобілів та будівельних конструкцій.

  Кислотане входить у реакцію з благородними металами, включаючи золото, срібло, платину та іридій. Завдяки цьому її застосовують у ювелірній справі для очищення прикрас. Поверхнева обробка кислотою дозволяє видалити забруднення, відновити природний колір матеріалу та продезінфікувати поверхню.

  Область використання кислоти також включає:

  • очищення уранової руди;
  • розчинення силікатів у аналітичній хімії;
  • виробництво полімерів та синтетичних мастил.

  Кислотазастосовується і в побуті, наприклад, для зняття іржі та ремонту електроніки. Але слід пам'ятати про суворі правила поводження з нею. Забороняється використовувати кислоту у житлових приміщеннях, а також у складах та гаражах без припливно-витяжної вентиляції. Незалежно від способу нанесення на поверхню, обов'язково потрібно надягати засоби індивідуального захисту.

  Ціна на плавикову кислоту в Україні.

  У нашому інтернет-магазині представлено хімічну сировину та реагенти найбільших виробників. Якщо вам потрібнаплавикова кислота, купитиїї можна за вигідною ціною без посередницьких націнок. Наші фахівці розроблять для вас індивідуальну комерційну пропозицію відповідно до обсягів поставок та способу транспортування.

  Купити плавикову кислоту у Першому українському маркеті хімічної сировини за вигідною ціною

  Неорганічна продукція оптом поставляється по всій території України. Клієнтам доступна плавикова кислота — купити у Києві, Львові, Тернополі та Дніпрі її дуже легко завдяки оперативному транспортуванню. Наша компанія самостійно займається перевезеннями. Доставка також виконується найбільшими логістичними операторами. До оплати приймаються готівка, банківські перекази та безготівковий розрахунок. На сайті передбачено зручну платіжну систему для оформлення замовлень онлайн. Платникам ПДВ надаються усі необхідні документи.

  Характеристики плавикової кислоти

  Назва

  Плавикова, гідрофторидна,фторводнева кислота,фтористоводнева кислота

  Хімічна формула

  HF + H2O

  густина

  1,258 г/см3

  Температура плавлення

  -75 °

  Температура кипіння

  +85,8°

  Реєстраційний номер CAS

  7664-39-3

  ДСТУ

  2697-11:201

  Транспортна тара

  Пластикова каністра 10 л

  CAS
  Упаковка:Каністра
  Характеристики
  ТипРідина

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Плавикова кислота недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Плавикова кислота у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.