Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Ортофосфорная кислота 2809200000

  Ортофосфорная кислота
  Хіт продажу
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Ортофосфорная кислота Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 39638600
  • ТН ВЭД: 2809200000
  • Країна виробник: Китай
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  53021 переглядів

  Доступні опції

  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Ортофосфатна кислота - оптова закупівля для виробництва, сільського господарства та побутового застосування. В нашому інтернет-магазині ви можете замовити Н3РО4 з доставкою в Києві та інших містах України. Ми пропонуємо безпосередні поставки від виробника, що дозволяє купувати хімічну сировину за вигідними цінами.

  Властивості ортофосфатної кислоти

  Ортофосфатна кислота - формула H3PO4. Природний стан речовини - тверді прозорі кристали, здатні поглинати великий об'єм рідини. При поєднанні з чистою водою утворює високоактивний розчин - безбарвний, або з легким жовтуватим відтінком.

  Кристали ортофосфатної кислоти природним чином плавляться при нагріванні до +42,3°, точка кипіння досягається при +158°. Продукт добре розчинний у воді - 548 г на 100 мл. При кімнатній температурі кислота реагує з металами, карбонатами та гідроксидами. Зі збільшенням температури активність збільшується - в результаті реакцій утворюються нейтральні фосфати та кислі солі.

  Існує декілька способів виробництва фосфорної кислоти. Початково її отримували шляхом окиснення фосфор оксиду азотною кислотою. Такий процес був складним і небезпечним — існував ризик неконтрольованого виділення газів. Тому сьогодні використовують альтернативні методики виготовлення кислоти:

  1. Термічна. Чистий фосфор спалюють, що призводить до утворення оксиду. При високій температурі він легко вступає в реакцію з водою, утворюючи рідку кислоту.
  2. Дигідратна. Природні фосфатні мінерали обробляють сульфатною кислотою. Крім цільової речовини, продуктом реакції стає сульфат кальцію. Перевага такого методу отримання кислоти — низька температура і малі енерговитрати, недолік — необхідність ретельного подрібнення сировини.
  3. Гемігідратна — різновид описаної вище методики виробництва кислоти. Обробка відбувається при більш високій температурі, що прискорює хімічні процеси і усуває необхідність подрібнення мінералів. Мінус — високі енерговитрати та серйозна корозійна активність напівфабрикатів.
  4. Дигідратно-гемігідратна. Використовується гемігідратний спосіб, але готовий сульфат кальцію піддають кристалізації. Збільшуються витрати енергії, але як побічний продукт ортофосфатної кислоти вдається отримати чистий гіпс, готовий до застосування в різних галузях діяльності людини.

  Ортофосфатна кислота: застосування

  Ортофосфатну кислоту можна купити в Україні за вигідною ціною для застосування в наступних галузях промисловості:

  • харчове виробництво - для посилення смаку продуктів та створення відчуття гостроти;
  • металургія - для зняття окалини з металів та проведення антикорозійної обробки ортофосфорною кислотою;
  • хімічна промисловість - для виробництва фреонів, спиртів та інших сполук;
  • виробництво барвників - кислота застосовується як ефективний відбілювач;
  • виготовлення вогнетривких тканин;
  • отримання активованого вугілля як медичний засіб та фільтр;
  • виробництво скла та кераміки - для очищення та стабілізації поверхні;
  • виготовлення миючих та чистячих засобів із вмістом натрію.

  У сільському господарстві ортофосфатна кислота гуртом закуповується для отримання добрив. Сполуки фосфору підвищують поживну цінність грунту, регулюють розмноження бактеріальних культур і роблять кореневу систему дерев більш стійкою до морозів. Ортофосфатну кислоту в незначних кількостях також можуть додавати в корми для годування дрібних хутрових звірів — це покращує їхнє травлення, нормалізує кислотність шлунку та запобігає розвитку сечокам'яної хвороби.

  У побуті ортофосфатна кислота допомагає очищати посуд та побутову техніку від накипу. Вона руйнує солі кальцію, відшаровуючи їх від скла, металу, кераміки та емалі. Швидкість реакції значно підвищується при нагріванні. У малій концентрації ортофосфатна кислота може використовуватися при припибранні - вона допомагає відіпрати стійкі плями з поверхонь, нечутливих до дії кислот.

  Питання, де купити ортофосфорну кислоту за вигідною ціною, також виникає у тих, хто захоплюється пайкою, моделюванням та збиранням саморобної електроніки. Кислота в малих фасуваннях застосовується для видалення флюсу в оброблюваній зоні. Вона допомагає очистити поверхню від різноманітних оксидів, підвищивши міцність з'єднання.

  Ортофосфорна кислота застосовується в молекулярній та аналітичній хімії. З її допомогою вдається виділяти солі алюмінію, натрію, кальцію, марганцю та амонію. Висока активність кислоти при кімнатній і трохи підвищеній температурі робить її одним з найпопулярніших реагентів у своїй галузі.

  Ціна на ортофосфорну кислоту

  Якщо вам потрібна ортофосфатна кислота, купити її можна у офіційного дистриб'ютора найбільших виробників світу. Виключаючи дрібних посередників з ланцюга постачання, ви отримуєте вигідні ціни та гарантію високої якості. Вся наша продукція на складі імпортована в Україну офіційно - вона сертифікована згідно з національними та міжнародними стандартами.

  Купити ортофатну кислоту в Першому українському маркеті хімічної сировини за вигідною ціною

  Звернувшись до нас, ви можете купити ортофосфатну кислоту в Києві, Житомирі, Івано-Франківську, Полтаві та інших містах України. Ми пропонуємо вигідні ціни та оперативно виконуємо замовлення. Доставка здійснюється швидко завдяки наявності власного парку автомобільного та залізничного транспорту, сертифікованого для перевезення хімічної сировини. В нашому каталозі представлена неорганічна продукція - зокрема кислоти, луги, мінеральні добрива, напівфабрикати для виробництва та багато іншого. Нашим клієнтам доступні зручні способи оплати - через платіжний сервіс на сайті, банківським переказом, готівкою в касу, а також безготівковим розрахунком з наданням підтверджуючих документів на ПДВ.

  Характеристики ортофосфорної кислоти

  Назва

  Ортофосфатна кислота, фосфорна кислота, phosphoric acid

  Хімічна формула

  H3PO4

  Форма постачання

  Рідина, розчин

  Реєстраційний номер CAS

  7664-38-2

  ДСТУ

  10678-76, 6552-80

  Код УКТЗЕД

  2809 20 00 00

  Код ООН

  1805

  Класифікація у харчовій промисловості

  E338

  Транспортна тара

  Каністра 35 л

  CAS
  Міжнародна назва:Orthophosphoric acid
  Хімічна формула:H3PO4
  CAS №:7664-38-2
  ДСТУ6552-80
  Класифікація ЕЕ338
  Упаковка:Каністра 35 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Ортофосфорная кислота недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Ортофосфорная кислота у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.