Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Н-ГЕКСАН розчинник гексану 3814009090

  Н-ГЕКСАН розчинник гексану
  Н-ГЕКСАН розчинник гексану
  Н-ГЕКСАН розчинник гексану
  Немає у наявності
  Н-ГЕКСАН розчинник гексану
  Н-ГЕКСАН розчинник гексану
  Н-ГЕКСАН розчинник гексану
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Н-ГЕКСАН розчинник гексану Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: Немає у наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 397125699
  • ТН ВЭД: 3814009090
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Артикул: (066) 044-57-
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  2764 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 1000.
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Н-Гексан для олійноекстракційних заводів

  Виробництво соняшникової олії набирає обертів з великою швидкістю. На сьогоднішній день це величезний багатомільярдний бізнес, який виробляє близько 2 млн тонн продукції щорічно. Це пояснюється тим, що процес виробництва соняшникової олії не дуже витратний і невеликий цех можуть відкрити фермери навіть з невеликим стартовим капіталом. Сучасна технологія із застосуванням Н-гексан дозволила в рази збільшувати кількість одержуваного масла з сировини. Тому перед початком виробництва перше, що слід зробити - купити Н-Гексан.

  все починається з очищення насіння, коли за допомогою ситового сепаратора і магнітів позбавляються від зайвого сміття, що потрапило разом з урожаєм. Після цього насіння соняшнику сушаться і відокремлюються від оболонки. Для отримання чистої цедри використовують дискову млин.

  На третьому етапі виробництва створюється мятка - роздавлені насіння під пресом. Однак вологе сировину не годиться для видавлювання, тому мятку обсушують і обсмажують в печах. Це дозволяє підсилити пластичність насіння і надалі полегшити процес обтиску.

  Після сушіння мякотка стає мезгой і відправляється під прес. Мезга може пресувати кілька разів, щоб вичавити все масло до кінця. Наступні віджимання вже переробленої сировини спочатку давали не дуже хороший результат: макухи залишалося багато, а масла виходило мало, тому технологія була поліпшена - все, що залишалося зробити, це купити Н-Гексан для олійноекстракційних заводів і почати безвідходне виробництво.

  Екстракція включає в себе обробку хімічними речовинами, після якої виходить рідка суміш з розчинником.

  На завершальному етапі масло рафинируется, його колір стає прозоро-жовтим, а зі складу видаляються шкідливі механічні домішки. Після цього масло вже може надходити в продаж, але більшість фірм-виробників рафінацію проводять в декілька етапів для отримання якісного продукту. Всього масло проходить 5 ступенів очистки, після чого виходить в'язка прозора рідина з приємним запахом.

  Н -Гексан у виробництві масла

  Гексан перетворює твердий субстрат в розчин, після чого отриману суміш дистилюють і на виході отримують чисту масляну суміш без твердих частинок. Виробництво масла за допомогою прямої екстракції дозволило значно скоротити собівартість готової продукції. Разом з цим змінився не тільки обсяг готової продукції, а й ще ціна: Н-Гексан дозволив в рази скоротити витрати на виробництво.

  Після екстрагування виходить масло з розчинником і знежирений макуха. На цьому етапі рідина фільтрується, тверді частинки витягуються. Надалі готова суміш піддається рафінації.

  Бензинові розчинники використовуються не тільки на великих заводах, але і на невеликих виробництвах. Саме тому всіх цікавить його доступна ціна. Н-Гексан для олійноекстракційних заводів поставляється за доступною вартості, внаслідок чого виробник легко окупає всіх виробничі витрати збутом готової продукції. Невеликі агрохолдинги найчастіше повністю відмовляються від пресування зерен, оскільки так зростають витрати, а макуха з великою кількістю масла просто нікуди потім дівати.

  Характеристики
  автоцистернивсі регіони України
  ТипРідина

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Н-ГЕКСАН розчинник гексану недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Н-ГЕКСАН розчинник гексану у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.