Menu
Ваша корзина

  Гидроксиетілкрахмал 3505000000

  Гидроксиетілкрахмал
  Гидроксиетілкрахмал
  Немає у наявності
  Гидроксиетілкрахмал
  Гидроксиетілкрахмал
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Гидроксиетілкрахмал Оптові ціни
  • наявність: Немає у наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 427780083
  • ТН ВЭД: 3505000000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  206 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.
   
   
   
   
   

  Тривало циркулює в кров'яному руслі (коллоідоосмотічность), збільшує ОЦК , сприяє нормалізації і поліпшення гемодинамічних показників, підвищує (підтримує) АТ , прискорює ШОЕ і сприяє ефективному збору лейкоцитарної маси при центрифугуванні з метою лейкаферезу.

  Молекули з молекулярною масою нижче 50000 швидко елімінуються через нирки. Після одноразового в / в введення дози близько 500 мл (приблизно 50 г) з сечею виводиться 70-80% дози протягом 24 год, 5-6% дози витрачається на лейкаферез, що залишилися 12-15% (близько 6,8 г) піддаються повільне виведення протягом 1 тижнів .

  Застосування речовини Гідроксиетилкрохмаль

  Гиповолемия, гіповолемічний шок (профілактика і терапія): при опіках, травмах, операціях, септичних станах та ін .; гемодилюция (включаючи ІЗОВОЛЕМІЧНА); супроводжуються кровотечами, в т.ч. при коагулопатіях, гіперволемія, гіпергідратація або дегідратація, тяжка застійна серцева недостатність, виражені порушення функції нирок з оліго- і анурією (не пов'язані з гіповолемією), вагітність, годування грудьми, дитячий вік (до 10 років).

  Побічні дії речовини Гідроксиетилкрохмаль

  Алергічні і анафілактоїдні реакції, включаючи кропив'янку, бронхоспазм з утрудненням дихання, набряк легенів, серцева недостатність, підвищення рівня амілази в сироватці крові; на тлі великих доз - коагулопатії (транзиторна пролонгація часу згортання крові, протромбінового і часткового тромбінового часу),

  Характеристики
  Типамінокислота

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре