Активні компоненти препарату Гінкго білоба мають антиоксидантну, вазодилатуючу, протиішемічну, протинабрякову, антиагрегантну, діуретичну і нейропротективное дію, а також впливають на митохондриальное дихання і регулюють т"/> Активні компоненти препарату Гінкго білоба мають антиоксидантну, вазодилатуючу, протиішемічну, протинабрякову, антиагрегантну, діуретичну і нейропротективное дію, а також впливають на митохондриальное дихання і регулюють т"/>
Menu
Ваша корзина

  ГИНКГО БІЛОБА 3305100000

  ГИНКГО БІЛОБА
  ГИНКГО БІЛОБА
  Немає у наявності
  ГИНКГО БІЛОБА
  ГИНКГО БІЛОБА
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  ГИНКГО БІЛОБА Оптові ціни
  • наявність: Немає у наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 427787281
  • ТН ВЭД: 3305100000
  • Країна виробник: Китай, Европа
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  199 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.
   
   
   
   
   
  vertical-align: baseline; box-sizing: border-box; color: rgb (70, 70, 70); "> Активні компоненти препарату Гінкго білоба мають антиоксидантну, вазодилатуючу, протиішемічну, протинабрякову, антиагрегантну, діуретичну і нейропротективное дію, а також впливають на митохондриальное дихання і регулюють тонус судин.

  < h4 > Показання та ДОЗУВАННЯ:

  Показання до застосування:

  Гінкго білоба застосовується в комплексній терапії, а також як засіб монотерапії при таких станах і захворюваннях:

  • Дисциркуляторна енцефалопатія різної етіології, в тому числі у пацієнтів похилого віку, а також розвинулася внаслідок перенесеної черепно-мозкової травми 221); "> шуму у вухах , запаморочень, діабетичної ретинопатії, старечій дегенерації жовтої плями і гіпоакузія.
  • Крім того, препарат може бути призначений для поліпшення пам'яті і здатності до навчання у пацієнтів різного віку.

  Спосіб застосування Гінкго білоба:

  Препарат приймають перорально, капсулу рекомендується ковтати цілком, не розжовуючи і не подрібнюючи, запиваючи достатньою кількістю води. Препарат приймається під час прийому їжі. Тривалість курсу лікування і дози препарату визначає лікар індивідуально для кожного пацієнта. Зазвичай дози препарату складають від 1 до 2 капсул 1-2 рази на день. Тривалість курсу лікування не менше 3 місяців. У разі необхідності, через 2-3 місяці після закінчення попереднього курсу лікування, 0px 0px 10px 20px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-weight: 700; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: Ubuntu, sans-serif; font-size: 16px; vertical-align: baseline; box-sizing: border-box; color: rgb (70, 70, 70); text-transform: uppercase; "> Побічні ефекти

  Препарат Гінкго білоба зазвичай добре переноситься пацієнтами. У поодиноких випадках, переважно у пацієнтів з підвищеною індивідуальною чутливістю до компонентів препарату, відзначається розвиток порушень з боку шлунково-кишкового тракту, У зв'язку з відсутністю достовірних даних про безпеку та ефективність застосування Гінкго білоба у дітей віком до 16 років препарат не слід застосовувати в педіатрії. Препарат слід з обережністю призначати пацієнтам, які страждають на епілепсію (підвищується ризик розвитку припадків), а також перед проведенням планових хірургічних втручань (підвищується ризик кровотечі).

  Взаємодія з іншими ЛІКАМИ І АЛКОГОЛЕМ:

  Таблетки Гінкго білоба не рекомендується застосовувати одночасно з нестероїдними протизапальними засобами, в зв'язку збільшення ризику розвитку кровотеч. Препарат при одночасному застосуванні посилює дію препаратів, що мають антикоагулянтну активність.

  СКЛАД І ВЛАСТИВОСТІ:

  < p > 1 капсула містить: екстракту сухого стандартизованого з листя гінкго білоба - 40мг; Допоміжні речовини, в тому числі лактоза.

  Форма випуску: капсули по 30 або 50 штук в упаковці.

  Фармакологічна дія:

  Препарат містить стандартизований екстракт листя гінкго білоба, до складу якого входять різні активні речовини, в тому числі біофлавоноїди, флавоноїдної глікозиди, терпенові трілактони, алкалоїди, органічні кислоти і проантоціанідіни. Крім того, в складі різних з'єднань в екстракт гінкго білоба входять такі мікро- і макроелементи як калій, кальцій, магній, фосфор, залізо, титан, мідь, марганець і селен. Активні компоненти препарату Гінкго білоба мають антиоксидантну, вазодилатуючу, протиішемічну, протинабрякову, антиагрегантну, діуретичну і нейропротективное дію, а також впливають на митохондриальное дихання і регулюють тонус судин.

  вазоактивний ефект препарату заснований на його здатності пригнічувати активність ферменту фосфодіестерази, внаслідок чого відбувається накопичення в клітинах гладеньком'язового шару судин циклічного гуанозинмонофосфату (цГМФ) і за рахунок зменшення концентрації іонів кальцію в цитоплазмі зменшується скорочувальна активність клітин. Крім того, екстракт гінкго білоба сприяє посиленню синтезу ендотеліального релаксуючого фактора. Відзначено, що вплив препарату на стінки артерій виражено більшою мірою, ніж на стінки капіляр і вен. Активні компоненти препарату знижують тонус судин, покращують кровотік, в тому числі церебральний і нирковий кровообіг. Механізм антиагрегантної дії препарату пов'язаний з пригніченням активності фактора активації тромбоцитів. Активні компоненти екстракту Гінкго білоба покращують реологічні властивості крові, знижують агрегацію тромбоцитів і еритроцитів, запобігають утворенню тромбів і зменшують вивільнення медіаторів, що сприяють підвищенню тонусу артерій і артеріол.

  Антиоксидантний ефект препарату здійснюється за рахунок різних механізмів дії активних компонентів екстракту Гінкго білоба, так флавоноїдної глікозиди знижують кількість вільних радикалів, володіють Р-вітамінною активністю, в результаті взаємодії з іонами міді, заліза, марганцю та інших металів, що володіють змінною валентністю, утворюють комплексні сполуки. Крім того, вони запобігають руйнуванню аскорбінової кислоти і окислення адреналіну. Активні компоненти екстракту Гінкго білоба мають активність подібної активності ферменту супероксиддисмутази. Крім флавоноїдних глікозидів, до складу стандартизованого екстракту Гінкго білоба входять терпеноїди, селен, мідь, марганець, магній, фосфор і калій, які також володіють вираженими антиоксидантними властивостями.

  протиішемічну дії препарату базується на підвищенні дихальної активності мітохондрій в умовах гіпоксії. Білобалід, що входить до складу екстракту, 0px 0px 22px; padding: 0px 20px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 23px; font-family: Roboto, sans-serif; font-size: 16px; vertical-align: baseline; box-sizing: border-box; color: rgb (70, 70, 70); "> Умови зберігання: препарат рекомендується зберігати в сухому місці далеко від прямих сонячних променів при температурі не вище 25 градусів Цельсія.

  0px 0px 22px; padding: 0px 20px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-stretch: inherit; line-height: 23px; font-family: Roboto, sans-serif; font-size: 16px; vertical-align: baseline; box-sizing: border-box; color: rgb (70, 70, 70); "> Умови зберігання: препарат рекомендується зберігати в сухому місці далеко від прямих сонячних променів при температурі не вище 25 градусів Цельсія.

  box-sizing: border-box; color: rgb (70, 70, 70); "> Умови зберігання: препарат рекомендується зберігати в сухому місці далеко від прямих сонячних променів при температурі не вище 25 градусів Цельсія.

  box-sizing: border-box; color: rgb (70, 70, 70); "> Умови зберігання: препарат рекомендується зберігати в сухому місці далеко від прямих сонячних променів при температурі не вище 25 градусів Цельсія.

  Характеристики
  Форма випускуКапсули

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре