Menu
Ваша корзина

  Нікотин 2936290000

  Нікотин
  Нікотин
  Немає у наявності
  Нікотин
  Нікотин
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Нікотин Оптові ціни
  • наявність: Немає у наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 442123474
  • ТН ВЭД: 2936290000
  • Країна виробник: Германия
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Германия
  340 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.
   
   
   
   
   

  Нікотин для електронних сигарет

  Шановні покупці! Нікотин привозимо під замовлення на протязі 35 календарних днів, мінімальна партія 100 грам. Зверніть увагу, ми продаємо 100% натуральний нікотин (всього в світі 3 заводи, США, Німеччина, Китай).

  Нікотин для електронних сигарет є готовою основою для самостійного виготовлення рідин, які додаються в електронні сигарети або кальян. При цьому даний нікотин позбавлений сторонніх смаків і запахів, досить лише додати ароматизатор. Зокрема, він добре поєднується з фруктовими, ягідними, кавовими та тютюновими ароматизаторами, хоча в чистому вигляді теж широко використовується.

  Нікотин для електронних сигарет ідеально підходить більшості курців і тих, що кидають палити. Його консистенція і кількість підібрано в такій мірі, щоб не відчувати нікотиновий голод. Більш того, він допомагає глибше розкрити смак додаткових ароматизаторів. background-image: initial; background-position:> Дозу рідкого нікотину легко підібрати індивідуально: орієнтуйтеся на фортецю тих сигарет, які Ви курили раніше і до яких звикли.

  Найчастіше нікотинова основа у даній субстанції - шанхайська; фармацевтична ступінь очищення (згідно хімічному аналізу) - 99,7%; основна речовина - 99-99,7%; щільність - 1,009%. Виробництво - Німеччина.

  На відміну від звичайних сигарет, електронна (і зокрема нікотин в ній) не містить смол і домішок неякісного тютюну. Нікотинова кислота покращує слух, також вона більш показана людям, що страждають захворюваннями серцево-судинної системи, ніж тим, хто курить традиційні сигарети. Разом з вдиханням нікотину в електронній сигареті, людина поглинає пари ароматизаторів, що позбавляє кращого від токсинів тютюнового диму. Електронна сигарета не залишає попелу і смердючого диму, що дозволяє курити в приміщенні, не доставляючи дискомфорту оточуючим.

  Під час куріння натурального нікотину в електронній сигареті, Ви не вдихаєте токсичні продукти згоряння тютюну, позбавляючи свій організм від смол, чадного газу, ціанідів, бензолу та інших шкідливих речовин. Перераховані вище речовини не надходять в організм людини, яка палить і його оточення - ВВ«пасивних курціВ».

  Нікотин для електронної сигарети знижує ризик онкологічних захворювань, включаючи рак легенів. Мало того, він відновлює нюх і смакові відчуття, втрачені після традиційного куріння. І ще один плюс - натуральний нікотин не залишає жовтого нальоту на зубах і неприємного запаху з рота.

  h3 >

  Шкідливі властивості нікотину для електронних сигарет

  - Ризик передозування нікотином. У зоні ризику, в основному, завзяті курці з великим стажем.

  Характеристики
  Об'єм100 мл
  СмакБез смаку і запаху

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре