Menu
Ваша корзина

  D-манноза 2940000000

  D-манноза
  D-манноза
  D-манноза
  D-манноза
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  D-манноза Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 443942662
  • ТН ВЭД: 2940000000
  • Країна виробник: Китай, Европа
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  433 переглядів
   
   
   
   
   

  D - Манноза

  D - Манноза - природний антибіотик, службовець для лікування захворювань сечостатевих шляхів. Як не дивно, наші лікарі в державних поліклініках мало що знають про цю альтернативу антибіотикам. Це абсолютно новий прогресивний підхід до лікування захворювань сечової системи. D - Манноза створена на основі простого цукру. Найбільш близька до D - манозу за змістом D - глюкоза.

  Склад:

  За своїм складом D - Манноза - це моносахарид, ізомер глюкози, а також фруктози та інших сахаридов. Велика кількість - манозу перорально, на 90% знижується кількість інфекційних захворювань сечостатевої системи вже протягом перших двох днів. Також вчені з'ясували, що D - Манноза, виконуючи свої функції з лікування інфекційних захворювань, не вбиває жодної корисної бактерії!

  Проводилось близько 15-ти клінічних досліджень D - манози, про що лікарям, практикуючим традиційну медицину, відомо вкрай мало. Вчені довели, що застосування D - манозу настільки ж ефективно, як і антибіотики, з тією лише різницею, що D - Манноза не руйнує організм.

  Одним з таких вчених став доктор Джонатан Райт, головлікар клініки Тахом, штат Вашингтон, США. Справа була в 80-х р.р. минулого століття. Серед досліджень Дж. Райта, присвяченим вищезазначеного препарату, описаний випадок з п'ятирічною дівчинкою Еммі, яку D - Манноза вберегла від пересадки нирок. Батьки куди тільки не зверталися по її діагнозу, в результаті обійшовши 72-х докторів (як самі підрахували). Лікарі один за іншим виписували дитині антибіотики, і в якийсь момент вже не залишилося таких назв антибіотиків, які б вона не приймала. Через перенасичення антибіотиками, її нирки не справлялися з хронічними інфекціями. Добрі лікарі сказали мамі дівчинки, що нирки дитини вже не справляються з хронічними інфекціями, і незабаром їй необхідна трансплантація нирки. Благо, у мами дівчинки збереглися всі записи, що стосуються численних бактерій, присутніх в сечі Еммі. У всіх записах була одна загальна В«ниточкаВ» - бактерія E. сoli. Після консультації доктор Райт порадив мамі давати Еммі від половинки до цілої чайної ложки порошку D - манози, що розчиняється в склянці води кожних 2 -3 години, не рахуючи часу сну. Через 48 годин після початку прийому D - манозу інфекція у дівчинки зникла. Але і це ще не все! Малятко позбулася інфекції на цілих два роки. Рецидив у неї виник тільки тому, що батьки забули взяти з собою на відпочинок D D - Манноза не має взагалі ніяких побічних ефектів. Мало того, D -Манноза дуже приємна на смак і тут згадується найкраща няня всіх часів Мері Поппінс, яка використовувала ложку цукру, замість ліків. Важко в це повірити, але казка збулася наяву: D - Манноза - це, за смаковими якостями, та ж В«ложка цукруВ», але ще й корисна!

  І ще одна казка, вже стала бувальщиною. З боку здається фантастикою, що В«не лікиВ», що використовується в лікуванні сечової системи не тільки є воістину ефективним і безпечним, воно ще відпускається без рецепта лікаря, легкодоступною і коштує недорого. Але це правда!

  Повернемося до статей і дослідженням доктора Джонатана Райта. З його статей можна почерпнути основні моменти:

  Корисні властивості:

  - D - Манноза - це природна альтернатива антибіотикам.

  - Вживання всередину допомагає пацієнтам позбутися 90% захворювань сечостатевих шляхів, які викликані бактерією E. сoli,

  Характеристики
  Форма випускуПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре