Menu
Ваша корзина

  Декстроза моногідрат 1702305000

  Декстроза моногідрат
  Декстроза моногідрат
  Декстроза моногідрат
  Декстроза моногідрат
  Декстроза моногідрат
  Декстроза моногідрат
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Декстроза моногідрат Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 тонна
  • Фасовка: 25 кг.
  • SKU: 443947441
  • ТН ВЭД: 1702305000
  • Країна виробник: Франция
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Tereos
  56081 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  / Span> Про 6 ) - це природне органічна сполука, яка відноситься до класу вуглеводів моносахаридів і кристалізується з водних розчинів, перетворюючись в моногідрат Альфа-глюкози. Декстроза моногідрат містить одну-єдину молекулу води (Н2О). У декстрозі моногідрат відсутні інші кристалічні форми, крім альфа-глюкози і безводної бета-глюкози, причому бета-глюкоза не утворює кристаллогидратов. По суті, декстроза моногідрат, глюкоза гідрат і D-глюкоза - це одне і те ж органічна сполука або шестиатомний цукор (гексоза).

  Зовнішній вигляд, смак

  Моногидрат декстроза є солодкий білий кристалічний порошок. Сторонніх присмаків не має, добре розчиняється у воді.

  глюкози моногідрат добувають гідролізом крохмалю, який виробляють з різних рослинних культур. Наприклад, картопля або кукурудза.

  Склад

  Зміст глюкози в готовому продукті - 99,5%.

  Вологість - до 9%.

  У народі декстрозу моногідрат називають« харчової глюкозою ». Це універсальний і один з найбільш важливих джерел енергії для людського організму. Енергія, що отримується від даного виду глюкози, необхідна для повноцінної роботи метаболізму. Людські клітини, як правило, засвоюють і переробляють декстрозу. Щоб отримати інші джерела енергії, наприклад, жирні кислоти або фруктозу, існують спеціальні клітини.

  Провідні компанії з виробництва глюкози моногідрат знаходяться в Азії (зокрема, в Китаї), а також в Америці і Європі.

  Моногидрат глюкози - прекрасний природний замінник цукру. З огляду на нестійкі ціни на цукор в країнах СНД, за останні роки цукрозамінники стали використовувати 6-7% населення. У світі цей відсоток перевалив за 20. Найбільш широко вживають цукрозамінники в США - 50 % населення.

  - У птахо і м'ясопереробної промисловості моногідрат глюкози використовується як консервант і регулятор смаку.

  - Хлібобулочна промисловість спіткала така сама декстрозу, оскільки це органічна сполука допомагає створювати хрустку золотаву скоринку і розмірене пористість хліба, а також покращує смакові якості і допомагає здоби довго не черствіти.

  background-image: initial; background-position:> - У птахівництві глюкозу використовують для того, щоб підвищувати поживність корму і зміцнювати організм.

  - У спорті, а точніше в бодібілдингу необхідна харчова глюкоза, яка входить в транспортні системи креатину, font-size: 11.0pt; color: black">

  font-size: 11.0pt; color: black">

  Характеристики
  Форма випускуПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре