НазваВ« декстроза В», як і латинська буква D, походять від латинського словаВ« dexter В», що перекладається якВ« правий В». Про це ж свідчить знак +. Це означає, що розчини глюк"/> НазваВ« декстроза В», як і латинська буква D, походять від латинського словаВ« dexter В», що перекладається якВ« правий В». Про це ж свідчить знак +. Це означає, що розчини глюк"/>
Menu
Ваша корзина

  Декстроза ангідрид 1702305000

  Декстроза ангідрид
  Декстроза ангідрид
  Декстроза ангідрид
  Декстроза ангідрид
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Декстроза ангідрид Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 тонна
  • Фасовка: 25 кг.
  • SKU: 443950296
  • ТН ВЭД: 1702305000
  • Країна виробник: Китай, Европа
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  484 переглядів
   
   
   
   
   
  background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; ">

  Декстроза - це фактично те ж саме, що і D (+) - глюкоза, в народі іменуєтьсяВ« простий глюкозою В». Виготовляється вона, в основному, з кукурудзяного і картопляного крохмалю. У отримання такого крохмалю є два способи - кислотний і ферментативний гідроліз.

  НазваВ« декстроза В», як і латинська буква D, походять від латинського словаВ« dexter В», що перекладається якВ« правий В». Про це ж свідчить знак +. Це означає, що розчини глюкози у воді обертають площину поляризації світла вправо. Саме слово В«ангідридВ» походить від грецької негативною приставки В«а (-н)В» і слова В«hydorВ» - В«водаВ». В даному контексті слово В«ангідридВ» позначає, що сама глюкоза по консистенції суха. Ну а слово В«глюкозаВ» в перекладі з того ж грецького означає В«солодкаВ».

  Застосування

  Глюкоза застосовується в харчовій промисловості, а також в медицині, особливо при отруєннях. Декстроза ангідрид є харчовою добавкою по типу підсолоджувача. За своєю суттю ця субстанція являє білий порошок. Також застосовується внутрішньовенно для додаткового харчування організму. у харчовій промисловості в якості солодкого матеріалу використовується в біологічній підготовці культурного середовища. у фармакології та біології використовується як розчинник. у ветеринарії декстрозу застосовують в різних видах: сиропи, таблетки, порошки, розчини для ін'єкцій. У нафтовій промисловості використовується технічна декстроза як добавка до бурових розчинів. Мета - поліпшити реологічні властивості цих самих бурових розчинів.

  Повернемося до харчової промисловості. По суті це БАД, що додається в продукти лікувального, дієтичного та спортивного харчування. Якщо говорити про живильній речовині, то глюкоза - це носій-наповнювач.

  у кондитерської промисловості декстроза також досить широко застосовується. Оскільки глюкоза надає солодкість і м'якість, посилюючи і зберігаючи смак, декстрозу додають в цукерки, торти, тістечка, шоколадні батончики та інші кондитерські вироби.

  В алкогольної промисловості декстрозу застосовують для смакових модифікацій.

  декстроза, додана в консерви, допомагає зберігати їм натуральний колір.

  У хлібної випічки (хліб, булочки, пиріжки, сухарі, печиво, бублики і т.п.) декстрозу використовують для зброджування цукру.

  Характеристики
  Форма випускуПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре