Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Сода каустична 2815110000

  Сода каустична
  Сода каустична
  Сода каустична
  Сода каустична
  Сода каустична
  Сода каустична
  Сода каустична
  Хіт продажу
  Сода каустична
  Сода каустична
  Сода каустична
  Сода каустична
  Сода каустична
  Сода каустична
  Сода каустична
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Сода каустична Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 449450
  • ТН ВЭД: 2815110000
  • Країна виробник: импорт
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Каустик
  61305 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Сода каустична; (Гранула, луска) виробництво Росія, Тайвань, Румунія, Польща.

  Сода каустична - КРАЩА ЦІНА У НАС НА СКЛАДІ!

  у зв'язку з коливанням курсу валюти просимо Вас уточнювати вартість товару на поточну дату в відділі продажів.

  Сода каустична купити в Києві? Найкраща ціна на соду тільки у нас на «Першому Українському складі хімічної сировини». Якщо Ви бажаєте купити соду каустичну з доставкою по Києву або Київській області, то сода буде у Вас на протязі 2-4 годин. Каустик з доставкою по Україні, в будь-який населений пункт поставляється не пізніше доби з моменту замовлення. Для тих, кого цікавить сода каустична самовивезення, ми пропонуємо відвантаження з наших регіональних складів.

  Сода каустична дешево обійдеться для Вашого бюджету, незалежно від обсягу закупівлі, т. Е. Купуючи навіть один мішок, каустик буде для Вас за ціною великого опту. Ми гарантуємо якість продукту, сода каустична куплена у нас завжди відповідає 99% активності. Ви можете дешево придбати продукцію, але і ознайомиться з порадами щодо застосування. Зверніться до відділу продажів і наші провідні фахівці нададуть найбільш вигідну пропозицію по каустичної соді з доставкою до Вас в найкоротші терміни.

  Сода каустична, фізичні властивості продукту:

  Сода каустична 99% також називається: Natrii hydroxidum, гідроксид натрію, гідрат окису натрію, NaOH, їдкий натр, каустик, натрій їдкий, луг каустична. Зовні натр їдкий є тверді гранули або лусочки білого або світло-сірого відтінку. Каустик легко розчиняється в дистильованої воді (для отримання розчину рідкого каустику, найчастіше в рідкому вигляді каустик має 47% активність). При розчиненні каустика в рідини термодинаміка продукту виражається у високій тепловіддачі (екзотермічна реакція).

  Сода каустична, хімічні властивості:

  Каустическая сода відноситься до групи сильних хімічних підстав, водний розчин їдкого натру має сильну лужну реакцію. Гідроксид натрію вступає в реакцію нейтралізації з кислотами, амфотерними оксидами, амфотерними гідрооксидами, також каустик взаємодіє як з металами так і не металами, різними ефірами (з жирами в процесі омилення).

  Сода каустична, основні методи отримання:

  При виробництві соди каустичної використовуються основні методи: вапняний, феритний, діафрагмовий, мембранний, ртутний із застосуванням рідкого катода.

  Сода каустична, застосування:

  Гідроксид натрію має найширше застосування в сучасному світі. Щоб коротко зазначити основні сектора застосування каустичної соди потрібно відзначити найзначніші. Сода каустична застосовується в харчовій промисловості (для промивання системи), металургійної, хімічної, при виробництві палива та побутової хімії, фармацевтиці та т. Д. На сьогодні загальний обсяг споживання соди каустичної твердої в Україні становить близько 900 тонн на місяць.

  Техніка безпеки:

  Під час роботи з їдким натром необхідна спец одяг , бажано хімзахист, спеціальні окуляри і рукавички. Сода каустична недолжна потрапляти на відкриті ділянки шкіри, так як викликає найсильніший хімічний опік. При ураженні шкіри терміново необхідно промити чистою проточною водою, після звернеться до лікаря.

  Сода каустична, упаковка і транспортування :

  Каустик на виробництві пакується в поліетиленові мішки нетто 25 кг, з подальшим укладанням на палет в кількості 1 тонни. Каустик на польоті упаковується в щільну плівку.

  CAS
  Міжнародна назва:Sodium hydroxide, Sodium hydrate, Caustic soda
  Синонім:Каустична сода, Гідроксид натрію, Каустична сода, Каустик, Їдкий натр, Натрій гідроксид, Гідроокис натрію.
  Хімічна формула:NaOH
  CAS №:1310-73-2
  ДСТУ11078-78, 4328-77
  Зовнішній вигляд:Гранулы сферической или полусферической формы белого цвета
  Основна речовина:99%
  Упаковка:25 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Сода каустична недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Сода каустична у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.