Menu
Ваша корзина

  Силікагель фасований 1 кілограм 2811220000

  Силікагель фасований 1 кілограм
  Силікагель фасований 1 кілограм
  Силікагель фасований 1 кілограм
  Силікагель фасований 1 кілограм
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Силікагель фасований 1 кілограм Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 463185998
  • ТН ВЭД: 2811220000
  • Країна виробник: Китай, Европа
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Китай
  480 переглядів
   
   
   
   
   

  Шановні покупці! Пропонуємо Вашій увазі силікагель фасований порційний в споживчої фасуванню від 100 грам., Доступна будь-яка фасовка в тому числі вкладиш з Вашим логотипом і контактами. З питання покупки звертайтеся до відділу продажів:

  Силікагель фасований, порційний

  Силікагель - це висушений гель полікремнієвої кислоти. Твердий абсорбент. Хімічна формула - Н2 S іО3. Структурна формула - О - S и - + 110-200 ?С. А це великий плюс в плані низьких енергетичних витрат.

  За своєю суттю силікагель є просторовою грати хімічного складу ( nS и О2 х m Н2О). При нагріванні силікагель втрачає воду, і в такому стані вже не може її поглинати. Щоб гранули силікагелю відновили свою гігроскопічність, їх потрібно прожарити при температурі близько +150 ?С.

  Спосіб отримання силікагелю

  Взаємодія сірчанокислого алюмінію або сірчаної кислоти з розчином силікату натрію. При цьому сірчанокислий алюміній повинен містити вільну сірчану кислоту, після чого отримана субстанція промивається і утворився продукт висушується.

  Отримана структура - це високопористого тіло, що утворилося шляхом з'єднання дрібних сферичних частинок. За хімічним складом ця речовина - це практично те ж саме, що і двоокис кремнію - S іО2. < Широко використовується в промисловості, металургії, фармакології, авіації і навіть в фільтрації пива.

  У ветеринарії - як наповнювач для котячих туалетів.

  Застосування силикагеля в побуті

  Найбільшу популярність силікагель отримав при сушінні взуття. У взуття кладуться кілька пакетиків силикагеля до повного її висихання.

  Догляд за лезами бритви - через зберігання у ванній, леза бритви тупятся. Досить покласти леза в стаканчик з гранулами силикагеля. Якщо зберігати бритви в такому стані, вони не вбирають вологу і в результаті щоразу.

  Силікагель рятує навіть промоклий телефон. Порядок руху: витягніть з телефону акумулятор і sim-карту, а потім опустіть мобільний на 8-10 годин в силікагель. Через цей період часу телефон повернеться в робочий стан.

  Щоб усунути запах поту і бруду в спортивній сумці, досить покласти туди пару пакетиків силикагеля.

  Якщо у вас пітніє фотокамера, киньте в фотосумку кілька пакетиків силикагеля . Це позбавить ваш фотоапарат від зайвої вологи.

  через процесу окислення, столове срібло, як правило, темніє. Досить додати кілька пакетиків в ваші столові прилади і темніти вони перестануть.

  Якщо ваш одяг з якоїсь причини не встигне висихати (наприклад, це може бути пов'язано з частими відрядженнями), то ви вже знаєте, що треба робити. Зберігайте з речами кілька пакетів силикагеля і вся волога відмінно вбереться.

  Якщо ви випадково залили квітковий горщик, сміливо укладайте туди силікагель.

  Щоб не протікали скляні старі вікна - покладіть між рамами силікагель.

  Ну а ця рада буде корисним для фермерів і городників. В осінній і зимовий період досить важко зберігати насіння сухими. Як і в попередніх випадках, досить просто зберігати насіння разом з силікагелем.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре