= СН - СООН Застосування акрилової кислоти стосується також виробництва барвників і лаків, що використовуються для ремонту приміщень та покриття різних поверхонь, в тому числі легкових машин і інших транспортних засобів акриловими б"/> = СН - СООН Застосування акрилової кислоти стосується також виробництва барвників і лаків, що використовуються для ремонту приміщень та покриття різних поверхонь, в тому числі легкових машин і інших транспортних засобів акриловими б"/>
Menu
Ваша корзина

  Акрилова кислота 2916110000

  Акрилова кислота
  Акрилова кислота
  Акрилова кислота
  Акрилова кислота
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Акрилова кислота Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 497558718
  • ТН ВЭД: 2916110000
  • Країна виробник: Китай, Европа
  • Статус: предоплата
  • Бренд: ЕВРОПА
  474 переглядів
   
   
   
   
   
  68); font-family: "Times New Roman"; font-size: 18.6667px; "> = СН - СООН

  Застосування акрилової кислоти стосується також виробництва барвників і лаків, що використовуються для ремонту приміщень та покриття різних поверхонь, в тому числі легкових машин і інших транспортних засобів акриловими барвниками.

  За допомогою крижаної акрилової кислоти створюються речовини з цікавими властивостями, здатні вбирати рідину в обсязі, що перевищує власну вагу і званих Суперабсорбенти.

  Такі якості речовин виявилися дуже корисними в побуті. Вони з успіхом використовуються у виробництві засобів гігієни і підгузників, необхідних і зручних.

  Солі акрилової кислоти та їх розчини використовується при виробництві форм для літейниого виробництва, герметизації нафтових свердловин і захисту грунтів від ерозії.

  Сополімери акрилових кислот є основою для лаків і клеїв і покращують стійкість речовини до розчинників.

  Речовина є справжньою знахідкою для манікюрщіков і косметологів. І дуже допомагає жіночій половині людства в тому, щоб виглядати чарівно.

  Зберігати слід в концентрації, що не перевищує 0,04 міліграм на літр.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре