= СН - СООН Застосування акрилової кислоти стосується також виробництва барвників і лаків, що використовуються для ремонту приміщень та покриття різних поверхонь, в тому числі легкових машин і інших транспортних засобів акриловими б"/> = СН - СООН Застосування акрилової кислоти стосується також виробництва барвників і лаків, що використовуються для ремонту приміщень та покриття різних поверхонь, в тому числі легкових машин і інших транспортних засобів акриловими б"/>
Меню
Your Cart

    Акрилова кислота 2916110000

    Акрилова кислота
    Акрилова кислота
    Акрилова кислота
    Акрилова кислота
    Акрилова кислота
    • наявність: В наявності
    • SKU: 497558718
    • ТН ВЭД: 2916110000
    • Країна виробник: Китай, Европа
    • Статус: предоплата
    • Бренд: ЕВРОПА
    121 переглядів
     
     
     
     
     
    68); font-family: "Times New Roman"; font-size: 18.6667px; "> = СН - СООН

    Застосування акрилової кислоти стосується також виробництва барвників і лаків, що використовуються для ремонту приміщень та покриття різних поверхонь, в тому числі легкових машин і інших транспортних засобів акриловими барвниками.

    За допомогою крижаної акрилової кислоти створюються речовини з цікавими властивостями, здатні вбирати рідину в обсязі, що перевищує власну вагу і званих Суперабсорбенти.

    Такі якості речовин виявилися дуже корисними в побуті. Вони з успіхом використовуються у виробництві засобів гігієни і підгузників, необхідних і зручних.

    Солі акрилової кислоти та їх розчини використовується при виробництві форм для літейниого виробництва, герметизації нафтових свердловин і захисту грунтів від ерозії.

    Сополімери акрилових кислот є основою для лаків і клеїв і покращують стійкість речовини до розчинників.

    Речовина є справжньою знахідкою для манікюрщіков і косметологів. І дуже допомагає жіночій половині людства в тому, щоб виглядати чарівно.

    Зберігати слід в концентрації, що не перевищує 0,04 міліграм на літр.

    Написати відгук

    Увага: HTML не підтримується!
    Погано Добре