Menu
Ваша корзина

  Калій надсірчанокислий персульфат калія 2833400000

  Калій надсірчанокислий персульфат калія
  Калій надсірчанокислий персульфат калія
  Калій надсірчанокислий персульфат калія
  Калій надсірчанокислий персульфат калія
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Калій надсірчанокислий персульфат калія Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 497581937
  • ТН ВЭД: 2833400000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: ADM
  291 переглядів
   
   
   
   
   

  Хімічна сировина оптом і в роздріб: ваша вигідна покупка!

  Сучасний виробник змушений розраховувати день з точністю до секунди, щоб укластися в щільний графік. Левову частку часу забирають пошуки постачальників, надійних і економічно вигідних.

  Вам більше не потрібно моніторити сотні сайтів, щоб придбати сировину для хімічної або харчового виробництва. В« Перший український маркет хімічної сировини В»- портал, на якому можна знайти абсолютно все для виготовлення побутових і харчових товарів. Завдяки лояльну цінову політику і власному автопарку ми вирішимо всі питання із закупівлею і доставкою товарів. Наша мета - зайняти лідируючі позиції на українському ринку і створити розвинену партнерську мережу по всій території країни.

  Асортимент продукції: більше, краще, дешевше ...

  Розширюючи асортимент товарів, ми прагнемо врахувати попит сучасного покупця. При цьому наш головний орієнтир - якісний і чесний виробник, а також відсутність посередників. Прямі поставки сировини дозволяють мінімізувати вартість нашої продукції і нести відповідальність за правильне транспортування і зберігання.

  В« Перший український маркет хімічної сировини В»пропонує широкий спектр товарів, серед яких ви знайдете:

  • харчові добавки;
  • органічне і неорганічне сировину;
  • кислоти і розчинники;
  • кормові добавки та добрива;
  • полімери;
  • теплоносії;
  • побутову хімію і т. д.

  Хімія, полімери, розчинники та багато іншого

  сотні найменувань з нашого каталогу розраховані на дрібних і великих виробників різної спеціалізації. Серед наших клієнтів - власники шкіряних цехів, виробники скляної та керамічної продукції, побутової хімії та косметики, гумові виробництва і фармацевтичні компанії.

  Широкий спектр органічних кислот зарубіжного і вітчизняного виробництва - базову сировину для сотень українських виробництв. Крім цього на сторінках порталу можна знайти полімерну сировину, розчинники, а також базові сполуки неорганічної хімії.

  Харчові добавки та товари для фермерів

  Якщо вас цікавить сировина для харчової галузі - ви на вірному шляху! Тільки у нас ви зможете придбати всю необхідну хімію для кондитерських цехів та пекарень, рибних і м'ясних виробництв, підприємств з виготовлення напоїв і солодощів.

  Для фермерів і аграріїв ми приготували масу корисних товарів. Прості і комплексні добрива, кормові добавки для тварин і птахів, а також якісні амінокислоти і цільові ветеринарні препарати. Завдяки нашій продукції ваші сходи будуть міцними, урожай відмінним, а поголів'я - здоровим. Ефективне і вигідне співробітництво з компанією В« Перший український маркет хімічної сировини В»дозволить вам грамотно організувати закупівлі і отримувати задоволення від партнерства!

  Для нас важливий кожен клієнт, незалежно від кількості позицій в замовленні. Роздрібні покупці зможуть вигідно придбати наші товари за цінами, які значно нижчі магазинних. для оптових партнерів ми приготували масу приємних пропозицій, від яких важко відмовитися. Завдяки оперативному реагуванню на замовлення і власної доставці ми станемо кращими постачальниками для вашого бізнесу!

  Зацікавлені нашим асортиментом та умовами співпраці? Чекаємо ваших дзвінків, замовлень і відгуків з понеділка по п'ятницю з 9 до 18 годин!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре