Menu
Ваша корзина

  Мідь вуглекисла 2836991100

  Мідь вуглекисла
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Мідь вуглекисла Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 497588322
  • ТН ВЭД: 2836991100
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: ADM
  295 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Хімічна сировина оптом і в роздріб: ваша вигідна покупка!

  Сучасний виробник змушений розраховувати день з точністю до секунди, щоб укластися в щільний графік. Левову частку часу забирають пошуки постачальників, надійних і економічно вигідних.

  Вам більше не потрібно моніторити сотні сайтів, щоб придбати сировину для хімічної або харчового виробництва. « Перший український маркет хімічної сировини »- портал, на якому можна знайти абсолютно все для виготовлення побутових і харчових товарів. Завдяки лояльну цінову політику і власному автопарку ми вирішимо всі питання із закупівлею і доставкою товарів. Наша мета - зайняти лідируючі позиції на українському ринку і створити розвинену партнерську мережу по всій території країни.

  Асортимент продукції: більше, краще, дешевше ...

  Розширюючи асортимент товарів, ми прагнемо врахувати попит сучасного покупця. При цьому наш головний орієнтир - якісний і чесний виробник, а також відсутність посередників. Прямі поставки сировини дозволяють мінімізувати вартість нашої продукції і нести відповідальність за правильне транспортування і зберігання.

  « Перший український маркет хімічної сировини »пропонує широкий спектр товарів, серед яких ви знайдете:

  • харчові добавки;
  • органічне і неорганічне сировину;
  • кислоти і розчинники;
  • кормові добавки та добрива;
  • полімери;
  • теплоносії;
  • побутову хімію і т. д.

  Хімія, полімери, розчинники та багато іншого

  сотні найменувань з нашого каталогу розраховані на дрібних і великих виробників різної спеціалізації. Серед наших клієнтів - власники шкіряних цехів, виробники скляної та керамічної продукції, побутової хімії та косметики, гумові виробництва і фармацевтичні компанії.

  Широкий спектр органічних кислот зарубіжного і вітчизняного виробництва - базову сировину для сотень українських виробництв. Крім цього на сторінках порталу можна знайти полімерну сировину, розчинники, а також базові сполуки неорганічної хімії.

  Харчові добавки та товари для фермерів

  Якщо вас цікавить сировина для харчової галузі - ви на вірному шляху! Тільки у нас ви зможете придбати всю необхідну хімію для кондитерських цехів та пекарень, рибних і м'ясних виробництв, підприємств з виготовлення напоїв і солодощів.

  Для фермерів і аграріїв ми приготували масу корисних товарів. Прості і комплексні добрива, кормові добавки для тварин і птахів, а також якісні амінокислоти і цільові ветеринарні препарати. Завдяки нашій продукції ваші сходи будуть міцними, урожай відмінним, а поголів'я - здоровим. Ефективне і вигідне співробітництво з компанією « Перший український маркет хімічної сировини »дозволить вам грамотно організувати закупівлі і отримувати задоволення від партнерства!

  Для нас важливий кожен клієнт, незалежно від кількості позицій в замовленні. Роздрібні покупці зможуть вигідно придбати наші товари за цінами, які значно нижчі магазинних. для оптових партнерів ми приготували масу приємних пропозицій, від яких важко відмовитися. Завдяки оперативному реагуванню на замовлення і власної доставці ми станемо кращими постачальниками для вашого бізнесу!

  Зацікавлені нашим асортиментом та умовами співпраці? Чекаємо ваших дзвінків, замовлень і відгуків з понеділка по п'ятницю з 9 до 18 годин!

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре