Молібдат натрію синоніми і міжнародні назви Молібдат натрію дигідрат, молібдат натрію, sodium molybdate dehydrate, disodium molybdate dehydrate, sodium molybdate. Застосування молибдата Молібдат натрію застосовується як інгібітор корозії"/> Молібдат натрію синоніми і міжнародні назви Молібдат натрію дигідрат, молібдат натрію, sodium molybdate dehydrate, disodium molybdate dehydrate, sodium molybdate. Застосування молибдата Молібдат натрію застосовується як інгібітор корозії"/>
Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Молібдат натрію 2841700000

  Молібдат натрію
  Молібдат натрію
  Молібдат натрію
  Молібдат натрію
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Молібдат натрію Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 504995405
  • ТН ВЭД: 2841700000
  • Країна виробник: Китай, Европа
  • Статус: предоплата
  • Бренд: CHEMICO GROUP
  983 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  vertical-align: baseline; background: transparent;"> Молібдат натрію синоніми і міжнародні назви
  Молібдат натрію дигідрат, молібдат натрію, sodium molybdate dehydrate, disodium molybdate dehydrate, sodium molybdate.
  Застосування молибдата Молібдат натрію застосовується як інгібітор корозії і трасер в водопідготовки. Також молибдат натрію використовується в добривах як джерело молібдену в грунтах з його нестачею. Використовується як поживний мікроелемент в обробці бескорневая і зернових злаків. Кольоровий (наприклад, помаранчевий, червоний і ін.) молібдат натрію використовується як барвник у виробництві пігментів і глазурі.
  ) Молібдат натрію використовується як барвник у виробництві пігментів і глазурі.
  ) Молібдат натрію використовується як барвник у виробництві пігментів і глазурі.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Молібдат натрію недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Молібдат натрію у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.