Меню
Your Cart

    Пропіленгліколь і теплоносії. 2905320000

    Пропіленгліколь і теплоносії.
    Пропіленгліколь і теплоносії.
    Пропіленгліколь і теплоносії.
    Пропіленгліколь і теплоносії.
    Пропіленгліколь і теплоносії.
    Пропіленгліколь і теплоносії.
    Увага! На сайті вказані оптові ціни
    Пропіленгліколь і теплоносії. Оптові ціни
    • наявність: В наявності
    • Фасовка: кг.
    • SKU: 55594698
    • ТН ВЭД: 2905320000
    • Країна виробник: Китай
    • Артикул: 7753191
    • Статус: предоплата
    142 переглядів
     
     
     
     
     

    У системі опалення використовується як пропіленгліколь так і етіленгіколь.

    Температура замерзання:

    Пропіленгліколь: - 60 *

    етиленгліколь: - 40 *

    Будь-ласка уточнюйте ціну товару у відділі продажів https://soda.kiev.ua/contact-us/

    Доставка в усі регіони України.

    Пропіленгліколь:

    Пропіленгліколь - це прозоре і в'язке речовина, яке має щільність вище, ніж у води (щільність речовини 1,03 г / л при стандартній температурі 20 ° С). Його особливість також полягає в тому, що застигає пропіленгліколь при температурі -60 ° C, а кипить - при 187,4 ° C. Водний розчин цієї речовини (60%) застигає при ще більш низькій температурі - 70 ° С.

    Видобувають пропіленгліколь з продуктів нафти, за допомогою спеціальних операцій, таких як сублімація, очищення та апробація. Крім цього, має пропіленгліколь властивості , завдяки яким він особливо цінний: наприклад, можливість розчиняти одночасно компоненти з гідрофобними і гідрофільними властивостями, внаслідок чого можна змішати речовини, які при звичайних умовах не змішуються між собою.

    у яких сферах діяльності використовується пропіленгліколь?

    Дана речовина абсолютно нешкідливо, тому дозволено до застосування в більшості сфер діяльності людини:

    • У сфері краси

    Знайшов застосування пропіленгліколь в косметиці , де він використовується при виготовленні різних шампунів, гелів для душа, помад для губ, гелів для гоління, кремів і спреїв для захисту від сонця і інших засобів (практично всі вони мають консистенцію крему). Використовується речовина також для розчинення запашних речовин, тому у великій кількості він знайшов застосування в парфумерній промисловості. Завдяки даної речовини в косметичній сфері вдалося створити продукти, які мають стабільні властивості і консистенцію.

    В галузі надання послуг манікюру і педикюру пропіленгліколь використовується в складі спеціальних засобів для поліпшення стану нігтів - вони допомагають накопичувати і утримувати вологу на поверхні нігтьової пластини.

    • У фармацевтичній сфері
    • ;

    Знайшов пропіленгліколь застосування і в сфері медицини, а точніше в сфері виготовлення ліків і лікарських препаратів. В першу чергу, в даній сфері він використовується в якості речовини з гігроскопічними властивостями і як розчинник для різних рідин, мазей, кремів, ін'єкційних розчинів. Також пропіленгліколь входить до складу ліків протизапальної та бактерицидного характеру: наприклад, препаратів для лікування порожнини рота. Складно обійтися без пропиленгликоля і в загоюють засобах для ран, подряпин і опіків. Використовується він також в препаратах для усунення набряків.

    • У харчовій промисловості

    У харчовій промисловості пропіленгліколь застосовується в багатьох напрямках. Головним чином, як харчова добавка Е1520, яка часто використовується у виробництві безалкогольних напоїв і сиропів. Крім того, завдяки властивостям пом'якшення, влагоудержіванія і у вигляді диспергуючого агента пропіленгліколь додається під час виробництва печива, цукерок, рулетів з бісквіту і в інші кондитерські вироби. Також він незамінний для заморозки ягід, фруктів, овочів і м'яса (для морожених продуктів і напівфабрикатів).

    Складно обійтися без пропиленгликоля і при виготовленні природних приправ, спецій, какао, розчинної кави. Застосовується речовина і у вигляді розчинника для харчових ароматизаторів, барвників і ефірних масел.

    Чи вплинуло на використання добавки Е1520 в харчовій промисловості і її повна нешкідливість для людини. При вдиханні або прийомі всередину вона не викликає ніяких наслідків або отруєнь, а в разі потрапляння на шкіру людини не викликає почервоніння або подразнення. Крім того, вона повністю виводиться з організму і не має здатність накопичуватися.

    • У тваринництві

    Пропіленгліколь досить часто застосовується в якості харчової добавки для тварин (особливо великої рогатої худоби), яка додається в корм. Вона значно впливає на стан і істотне поліпшення якості корму, його зовнішнього вигляду і консистенції, а також уповільнює процес його загнивання.

    Крім того, корисні для тварин добавки також створюють на основі пропіленгліколю. Переважно, такі добавки виконують ряд функцій:

    - заповнюють енергетичний запас;

    - призводять до збільшення кількості молока у корів;

    - запобігають виникненню і розвиток кетозу;

    - зменшують кількість необхідного корму;

    - підвищують жирність молока у корів.

    Дана речовина також безпечно для тварин.

    також пропіленгліколь активно використовується у ветеринарії: в мазі, рідких препаратах і заспокійливих засобах. Особливо цінним речовина є завдяки своїм властивостям, серед яких: консервуючі, стерилізують, бактерицидні, стабілізуючі і можливість використання в якості розчинника.

    • У інших сферах промисловості

    Пропіленгліколь застосовується практично у всіх сферах промисловості.

    наприклад, у виробництві сигарет він використовується в якості пластифікатора для обертання сигар, а також сигарет, жувального та нюхального тютюну. Рідина, якою заправляють електронні сигарети, також має високий відсоток вмісту пропиленгликоля.

    У більшості сфер цю хімічну речовину використовується в якості хладо- або теплоносія, який використовується в холодильному і тепловому обладнанні. Пропіленгліколь знайшов застосування в системах опалення, вентиляції, кондиціонування як виробничих, так і житлових приміщень.

    Що стосується останнього, то безперечною перевагою використання саме пропиленгликоля є те, що він замерзає тільки при дуже низьких температурах, яких не буває в побутових умовах. Таким чином, на відміну від води, пропіленгліколь технічний

    Вимоги безпеки під час зберігання і використання

    Якщо пропіленгліколь купити чистий, то слід особливо уважно ставиться до техніки безпеки, так як дана речовина досить легко запалюється. Точка спалаху чистого пропиленгликоля коливається від 101 до 107 ° C, а самозаймання відбувається при 421 ° C. При загорянні речовини його слід гасити пінним, порошковим або газовим вогнегасником.

    Пожежонебезпека значно знижується, якщо речовина розбавити водою до необхідного стану.

    В нашому магазині можна придбати пропіленгліколь, ціна якого варіюється в залежності від обсягу замовлення (оптовий або роздрібний замовлення) і фасування. Придбати речовина можна в фасування 215 і 1000 кг. При необхідності, наші фахівці допоможуть визначитися із замовленням, а також проведуть консультацію, дадуть рекомендації щодо використання даної речовини. Купіть пропіленгліколь зараз і виберіть найбільш зручний спосіб доставки та оплати. Доставка здійснюється практично в усі регіони України, а також найближчих країн.

    Характеристики
    тарабочки і каністри
    температура замерзання-60

    Написати відгук

    Увага: HTML не підтримується!
    Погано Добре