Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Кислота азотна 2808000000

  Кислота азотна
  Кислота азотна
  Кислота азотна
  Кислота азотна
  Кислота азотна
  Кислота азотна
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Кислота азотна Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 56101014
  • ТН ВЭД: 2808000000
  • Країна виробник: Украина, Еврос
  • Артикул: 00000642
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  2136 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Будь ласка ціну уточнюйте у відділі продажів https://soda.kiev.ua/contact-us/

  Кислота азотна

  В чистому вигляді ця речовина є рідиною, що не має світла, але володіє їдким запахом. Висококонцентрована азотна кислота виділяє отруйний газ, тому при поводженні з нею потрібно бути гранично обережним. Крім того, вона взаємодіє з багатьма органічними речовинами. Як правило, її використовують для виготовлення добрив, селітри і сірчанокислих солей.

  Область застосування азотної кислоти

  Як вже говорилося, цей хімікат токсичний і, відповідно, небезпечний, тому обходитися з ним потрібно з граничною обережністю. При правильному поводженні азотна кислота стає корисним компонентом. Вона використовується в багатьох галузях і стала по-справжньому незамінною.

  • Азотна кислота в хімічній промисловості . Найчастіше цей хімікат використовують при виготовленні селітри, мінеральних добрив і сірчанокислих солей. Азотна кислота в невеликій концентрації стає відмінним джерелом азоту для безлічі рослин, тому добрива, виготовлені з її участю, істотно підвищують врожайність. Брак азоту - одна з основних проблем сільського господарства, і вести боротьбу з нею допомагає саме азотна кислота. У природних умовах рослини отримують азот завдяки анионам і катіонів, що містяться в грунті. Якщо в грунті цих елементів недостатньо, без добрива хороший урожай залишиться лише мрією.
  • Азотна кислота у військовій техніці . За участю азотної кислоти виготовляються вибухові речовини. Спочатку ХІХ століття вчені звернули увагу на те, що при певній обробці певних горючих речовин азотною кислотою виникають сполуки, що володіють відмінними вибуховими властивостями. На підставі цих спостережень почали проводитися дослідження, які згодом дали можливість створити отримав широке розповсюдження нітрогліцерин. (Варто відзначити, що при проведенні експериментів за участю інших речовин вчені також синтезували ТРИНІТРОБЕНЗОЛ, тетранітроанілін, піроксилін, нітронафталін, нітронафталін і нітрокрахмал).

  Властивості і особливості

  Щільність азотної кислоти становить 1,52 грама на см 3 . При температурі 84 градуси речовина закипає, а якщо охолодити його до -41 В° C, воно затвердіє і перетвориться в безбарвний кристал. В основному, на практиці застосовується 65-70-процентний склад. Максимальна маса азотної кислоти при цьому становить 1,4 грама / см 3 . Також існує азотна кислота з концентрацією до 97 і навіть 99%, проте, вона зустрічається вкрай рідко.

  При зберіганні азотної кислоти в скляному посуді на стінках ємності з'являється коричневий наліт. Він утворюється внаслідок випаровування токсичного газу. Якщо вдихнути його, це може дуже серйозно відбитися на вашому здоров'ї. При тривалому контакті азотної кислоти з шкірою залишаються характерні плями жовтого кольору, які зникають лише через кілька днів. Речовина руйнує білки, а пожовтіння свідчить про вироблення сірки. По суті, сліди, що залишаються на шкірі після взаємодії з азотною кислотою, є хімічними опіками.

  Результат недбалого поводження з азотною кислотою навряд чи буде більш серйозним, ніж наслідки помилки при роботі з H2SO4 (сірчана кислота), але забувати про безпеку все-таки не варто. Щоб уникнути проблем зі здоров'ям, при використанні азотної кислоти необхідно подбати про захист дихальних шляхів і запобігання потрапляння хімікату на шкірний покрив. Для цього існують такі нехитрі засоби як гумові рукавички і протигаз. Якщо азотна кислота випадково розбризкається, її необхідно стерти великою кількістю води, а для абсолютної безпеки рекомендується змочити содовим розчином.

  Азотна кислота. Виробництво і історія

  Вперше цей хімікат почали випускати в Росії в 1916 році. Тоді вчені вміли витягати азотну кислоту з аміаку, отриманого коксохімічним шляхом. Через 12 років, в 1928 році, хіміки освоїли новий спосіб виробництва азотної кислоти. Новий хімічний процес, в результаті якого виходила чиста азотна кислота, мав на увазі використання синтетичного аміаку.

  За ступенем концентрації одержуваної кислоти виробництво буває двох видів - сильне і слабке. Найчастіше використовується другий метод і відбувається він у три етапи:

  • Конверсія аміаку для отримання окису азоту;
  • Перетворення отриманої окису азоту в двоокис;
  • видалення оксидів азоту водою.
  • ;

  Також існує схема отримання азотної кислоти, яка називається В«АК-72В». В її основі лежить замкнутий цикл енерготехнічних впливів. В процесі виготовлення азотної кислоти за схемою АК-72 бере участь двоступенева конверсія аміаку і охолодження виробляються нітрозних газів. Завершальним етапом незмінно залишається абсорбція оксидів. Готова продукція випускається з концентрацією 60%. Перший агрегат, що працює за цим принципом, був виготовлений в 1976 році.

  Взаємодія азотної кислоти з іншими хімічними речовинами

  Цей хімікат відносять до ряду найбільш сильних кислот . Для нього характерні всі реакції, в яких беруть участь інші кислоти. Його здатність до окислення вже не перший десяток років змушує вчених проводити експерименти в пошуках нових і нових галузей для її застосування. Сенс окислення різних речовин і матеріалів за допомогою азотної кислоти полягає в ефекті, який створюють іони, що містяться в складі хімікату. У структурі такого іона є атом азоту, що знаходиться у високому ступені окислення. Залежно від умов протікання процесу окислення (температури, будови відновлення і початкової концентрації кислоти) цей атом здатний приймати від одного до восьми електронів. Азотна кислота взаємодіє з багатьма елементами періодичної таблиці Менделєєва, окислюючи або розчиняючи їх. При цьому результат реакції залежить від хімічних властивостей другого речовини.

  • Ракетна техніка . На відкритому повітрі чиста азотна кислота димить і має червоний колір. Технічні властивості цього хімікату роблять його не тільки небезпечним, але і корисним. Висококонцентрований розчин азотної кислоти використовується при виробництві ракетного палива. В процесі виготовлення пального азотна кислота виступає рідким окислювачем.
  • Азотна кислота і фотографія . У сфері фотодруку азотну кислоту використовують для підкислення тонуючих розчинів.
  • Металургія . Концентрована азотна кислота розчиняє не тільки органічні сполуки. Металурги використовують її для розчинення деяких металів.

  Азотна кислота купити

  Наш інтернет-магазин пропонує широке розмаїття продукції хімічного синтезу і не тільки. Одним з найбільш затребуваних продуктів є азотна кислота, купити яку ви можете за доступною ціною. Ми надамо будь-який необхідний обсяг - від маленької ємності до кількох десятків бочок. Для оптових покупців діє система знижок. Крім того, ми забезпечуємо доставку. Якщо вам необхідно придбати азотну кислоту або інші хімікати, але не знаєте куди звернутися - телефонуйте нам! Ми забезпечуємо професійний підхід і гарантуємо високу якість продукції!

  Ми надамо будь-який необхідний обсяг - від маленької ємності до кількох десятків бочок. Для оптових покупців діє система знижок. Крім того, ми забезпечуємо доставку. Якщо вам необхідно придбати азотну кислоту або інші хімікати, але не знаєте куди звернутися - телефонуйте нам! Ми забезпечуємо професійний підхід і гарантуємо високу якість продукції!

  Ми надамо будь-який необхідний обсяг - від маленької ємності до кількох десятків бочок. Для оптових покупців діє система знижок. Крім того, ми забезпечуємо доставку. Якщо вам необхідно придбати азотну кислоту або інші хімікати, але не знаєте куди звернутися - телефонуйте нам! Ми забезпечуємо професійний підхід і гарантуємо високу якість продукції!

  Характеристики
  кислота азотна упаковка:канистры|кубы|налив автоцистерна

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Кислота азотна недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Кислота азотна у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.