Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Бутанол 2905130000

  Бутанол
  Хіт продажу
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Бутанол Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 57018827
  • ТН ВЭД: 2905130000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 2905130000
  • Статус: предоплата
  • Бренд: BASF
  1149 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Бутанол (бутиловий спирт) - безбарвна, злегка масляниста рідина з характерним запахом сивушного масла (дуже і дуже сильно"паленої горілки"). Обмежено розчинний у звичайній воді. КОНТАКТИ

  Існують 4 ізомери бутанола:

  1 - нормальний або первинний бутиловий спирт (н-бутанол) (1-бутанол),

  2 - нормальний изобутанол (нормальний вторинний бутиловий спирт) (2-метил-1-пропанол),

  3 - вторинний бутиловий спирт (ізобутіловий спирт) (2-бутанол),

  4 - третинний бутиловий спирт (третбутанол), (тріметілкарбінол) (2-метил-2-пропанол).

  Специфікація на бутанол, згідно ГОСТ 5208-81:

  • Температура кипіння 117 ° C
  • Температура плавлення -90,2 ° C
  • Температура спалаху в закритому тиглі 34 ° C
  • Показник заломлення 1,399

  Інформація про токсичність бутанола.:

  Токсичність бутанолу відносно невелика, але найвища серед молодших спиртів. При вживанні всередину бутанола виникає ефект, подібний з ефектом від вживання етанолу. Бутанол завжди міститься в невеликих кількостях в різних алкогольних напоях. Найчастіше бутанол, отриманий з технічних рідин, використовується нелегальними підприємцями в якості сурогатного алкогольного напою. Концентрація бутанола в повітрі в 0.01% ні як не впливає на людський організм, в той час як 0.02% викликає запалення рогової оболонки ока.

  Застосування бутанола.

  Н-бутанол використовується як розчинник для фарб, лаків і оліфи, натуральних і синтетичних смол, каучуків, рослинних масел, фарб і алкалоїдів. Він грає роль проміжної ланки у виробництві фармацевтичних препаратів і хімікалій, і використовується в галузях промисловості, які виробляють штучну шкіру, текстиль, небитке скло, гумовий клей, шелак, плащі, фотографічні плівки і духи. Вторинний бутанол також використовується як розчинник і хімічний проміжний продукт; він входить до складу гальмівних рідин, промислових миючих засобів, політур, засобів для видалення фарби, агентів для флотації руди, фруктових ефірних масел, духів, барвників. Ізобутанол є розчинником поверхневих покриттів і клеїв; він входить до складу лаків, засобів для видалення фарби, духів, засобів для чищення та гідравлічної рідини. Трет-бутанол використовується для видалення води з різних матеріалів. Використовується як розчинник у виробництві ліків, парфумів і ароматичних речовин, а також як хімічна проміжного продукту. Він також входить до складу промислових миючих засобів, застосовується для денатурації етилового спирту і додається в бензин для підвищення його октанового числа.

  Характеристики
  Фасовка матеріалу25 л

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Бутанол недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Бутанол у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.