Menu
Ваша корзина

  Гексан 2710122500

  Гексан
  Гексан
  Немає у наявності
  Гексан
  Гексан
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Гексан Оптові ціни
  • наявність: Немає у наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 57019109
  • ТН ВЭД: 2710122500
  • Країна виробник: импорт
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  370 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 1000.
   
   
   
   
   

  гексан (гексаново РОЗЧИННИК, гексан ЕКСТРАКЦІЙНИЙ)

  Гексан являє собою безбарвну рухливу, легкозаймисту рідину зі слабким запахом нагадує дихлоретан, добре розчинний в органічних розчинниках, не розчинний у воді. Це насичений вуглеводень лінійної будови, що відноситься до класу алканів. Має п'ять ізомерів: н-Гексан, 2-метилпентан (ізогексан), 3-метилпентан, 2,3-Діметілбутан (діізопропіл), 2,2-Діметілбутан (неогексан). Зважаючи на низький октанового числа (25) гексан - небажана складова частина синтетичного бензину.

  Щільність - 0,6548 г / см?, Температура плавлення: -95 В° C, Температура кипіння: 68 В° C.

  Гексан міститься в значних кількостях в бензині прямої перегонки. Великі кількості ізогексанов знаходяться в бензині каталітичного крекінгу і бензині алкилирования. Гексан виділяють з бензинових фракцій нафт і газових конденсатів дистиляцією.

  Хімічна формула: C6h24.

  Застосування гексана:

  • під час добування рослинних масел, як органічного розчинника.
  • як розчинник і розріджувач для фарб, лаків.
  • як обезжирюючих агент;
  • як неполярний розчинник для проведення хімічних реакцій;
  • як екстрагент рослинних масел з природної сировини;
  • як рідина в низькотемпературних термометрах;

  Ізогексани (2,2-діметілбутан і 2 , 3-діметілбутан) - використовуються як добавки до моторного палива, що поліпшують його якість.

  У нафтовидобутку, гексан - кращий засіб для розчинення парафінових пробок. Застосовується гексан і в нанотехнології, зокрема нанопорошок заліза обов'язково змочують гексаном для запобігання самозаймання на повітрі. В умовах ароматизації нафтопродуктів і каталітичного риформінгу, гексан дегідроціклізуется в бензол.

  Вимоги безпеки

  Гексан сильно горить. Категорія вибухонебезпечності та група вибухонебезпечної суміші - IIA-T3. Не допускати відкритого вогню, іскор і куріння. Температура самозаймання: 240 В° C. Межі вибуховості, обсяг% в повітрі - 1,1-7,5. Суміші пар / повітря вибухонебезпечні. Не застосовувати препарат стиснене повітря для заповнення, випуску або при зверненні. Використовувати інструменти, що не дають іскор. КОНТАКТИ У разі пожежі: зберігати бочки тощо. охолодженими, обливаючи їх водою, порошком, AFFF, піною, двоокисом вуглецю. Пожежні повинні бути одягнені в повний комплект захисного одягу, включаючи автономний дихальний апарат.

  При вдиханні - запаморочення, сонливість, млявість, головний біль, утруднене дихання, нудота, втрата свідомості, слабкість. Необхідно - вентиляція, місцева витяжка або захист органів дихання. Свіже повітря, спокій. Звернутися за медичною допомогою.

  Шкіра - Сухість шкіри. Почервоніння. Захисні рукавички. Зняти забруднений одяг. Обполоснути і потім промити шкіру водою з милом. Звернутися за медичною допомогою. КОНТАКТИ Очі - Почервоніння. Біль. Використовувати захисні окуляри-маска, захисна маска або захист очей в поєднанні із захистом органів дихання. Спочатку промити великою кількістю води протягом декількох хвилин, потім доставити до лікаря. Проковтування - Біль в животі. Не вживати їжу, не пити і не палити під час роботи. Прополоскати рот. Не викликати блювоту. Спокій. Звернутися за медичною допомогою.

  При витоку якомога швидше зібрати підтікають і пролиту рідину в герметичні контейнери. Засипати рідину піском або інертним абсорбентом, зібрати і видалити його в безпечне місце. Чи не зливати в каналізацію. (Додаткова особиста захист: автономний дихальний апарат).

  Зберігати захищеним від вогню, окремо від сильних окислювачів, добре закритим.

  Характеристики
  Вигляд розчинникаНеорганічний
  Тип використанняУніверсальний

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре