Menu
Ваша корзина

  Діоктилфталат (ДОФ) 2917320000

  Діоктилфталат (ДОФ)
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Діоктилфталат (ДОФ) Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 57019494
  • ТН ВЭД: 2917320000
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  186 переглядів
   
   
   
   
   

  Діоктилфталат являє собою безбарвну або злегка жовтувату маслянисту рідину зі слабким фруктовим запахом. Є поширеним пластифікатором і висококиплячих розчинником. Володіє хімічними властивостями, притаманними ефірів складних ароматичних кислот. КОНТАКТИ

  Для діоктилфталат характерна низька в'язкість, малолетучесть, стійкість до впливу повітря і хороша растворяющая здатність, розчиняється в етанолі , петролейном ефірі, хлороформі, бензолі, ацетоні, але практично не розчинний у воді, розчинність становить 0,1%. Щільність 0,98 г / см ?. Температура застигання -54 В° C, температура кипіння 229 В° C. Хімічна формула: C6H4 (COOC8h27) 2

  Діоктилфталат отримують етерифікацією фталевого ангідриду октанолу в присутності каталізаторів. наприклад, арилсульфокислот або тетраалкілтітанатов. При використанні кислого каталізатора діоктилфталат з отриманої реакційної суміші виділяють так само, як дибутилфталат.

  Діоктилфталат призначений для пластифікації вінілових Смоли і інших полімерів у виробництві кабельних пластикатів, штучних шкір, резино-технічних виробів, полімерних будівельних матеріалів, лінолеуму , плівкових і листових матеріалів, пакувальних плівок, полівінілхлоридних прокладок для холодильників, кронен-корочних прокладок і для інших цілей.

  Діоктилфталат вищого сорту використовують для світлопрозорих нефарбованих, світлостійких матеріалів на основі ПВХ та ін.

  Діоктилфталат першого сорту використовують для забарвлених в світлі тони полімерних матеріалів у виробництві позов. шкір, лаків та ін.

  Діоктилфталат другого сорту використовують для забарвлених в темні тони полімерних матеріалів, а так само для сажонаповнених виробів та ін.

  КОНТАКТЫ

  Характеристики
  Вигляд розчинникаНеорганічний
  Тип використанняУніверсальний

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре