Menu
Ваша корзина

  Кислота ортофосфорная 2809200000

  Кислота ортофосфорная
  Кислота ортофосфорная
  Кислота ортофосфорная
  Кислота ортофосфорная
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Кислота ортофосфорная Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 57019749
  • ТН ВЭД: 2809200000
  • Країна виробник: Германия
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Dow Chemical
  194 переглядів
   
   
   
   
   

  Кислота ортофосфорна це слабо-жовта або жовта рідина, при кімнатній температурі являє собою тверду речовину (безбарвні гігроскопічні кристали), при температурі вище 213 В° C являє собою пірофосфорна кислоту H4P2O7. Зазвичай, ортофоосфорной кислотою, прийнято вважати її 85% водний розчин (безбарвна сиропообразная рідина без запаху). КОНТАКТИ

  Ортофосфорная кислота добре розчиняється в воді, так само кислота ортофосфорна розчиняється в етанолі та інших звичайних розчинниках.

  Хімічна формула: H3PO4.

  Область застосування ортофосфорної кислоти. КОНТАКТИ

  Застосовують ортофосфорну кислоту досить широко. Основним її споживачем служить виробництво фосфорних і комбінованих добрив: фосфорних солей амонію, натрію, кальцію, марганцю і алюмінію, а також для органічного синтезу, у виробництві активованого вугілля і кіноплівки, для виробництва вогнетривів, вогнетривких єднальних, кераміки, скла, добрив, синтетичних миючих коштів, в медицині, в металообробній промисловості для очищення і полірування металів, в текстильній для вироблення тканин з вогнезахисним просоченням, нафтовій, сірниковій промисловості, для виробництва реактивної і харчової фосфорної кислоти.

  Харчову ортофосфорну кислоту застосовують в харчовій промисловості як антиоксидант і регулятор кислотності (E338) у виробництві газованої води і для отримання солей, виготовлення печива, сухарів.

  Характеристики
  Вигляд розчинникатолуол

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре