Menu
Ваша корзина

  КМТА 3814009090

  КМТА
  КМТА
  КМТА
  КМТА
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  КМТА Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 57019923
  • ТН ВЭД: 3814009090
  • Країна виробник: Германия
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Dow Chemical
  227 переглядів
   
   
   
   
   

  КМТА - компонент палив ароматичний - продукт переробки сирого бензолу

  Сучасні двигуни внутрішнього згоряння орієнтовані переважно на використання рідких палив з нафти. Однак світові запаси нафти не настільки великі, як ресурси твердого органічного сировини, і вельми нерівномірно розподілені по різних регіонах планети. Ці обставини створюють передумови для розробки промислових технологій отримання моторних палив з сировини не нафтового походження.

  На Міжнародній конференції з енергетичних ресурсів, яка відбулася в 1979 році в Монреалі (Канада), до традиційних енергетичних ресурсів вуглеводнів були віднесені легкі і середні нафти, природні гази і газові конденсати, а до нетрадиційних - важкі нафти і тверді бітуми, а також рідкі і газоподібні вуглеводні, одержувані з кам'яного і бурого вугілля, бітумінозних пісковиків, горючих сланців, газогідратів, торфу, рослинної біомаси, промислових, сільськогосподарських і міських відходів.

  Отримувані з нетрадиційних видів сировини рідкі і газоподібні палива для мобільних установок називають альтернативними моторними паливами. До таких установок відносяться карбюраторні автомобільні і поршневі авіаційні двигуни, автотракторної, тепловозні та суднові дизелі, турбогвинтові та турбореактивні двигуни авіаційної техніки, газотурбінні суднові установки.

  Альтернативні сировинні ресурси.

  Доцільність застосування того чи іншого виду альтернативних моторних палив визначається вартістю і достатніми запасами відповідних первинних ресурсів. Ці показники можуть істотно відрізнятися для різних країн і регіонів. Так, деякі країни (Росія, Китай, США) володіють величезними запасами викопного вугілля. У країнах з тропічним кліматом щорічно продукується значну кількість рослинної біомаси.

  Багато видів альтернативного сировини відрізняються від нафтового більш низьким вмістом водню і підвищеним вмістом кисню, азоту та сірки. Тому в процесі їх переробки в альтернативні рідкі і газоподібні палива необхідно видаляти небажані гетероатоми, мінеральну складову і насичувати сировину воднем. Для видалення містяться в паливі сірки, азоту і кисневмісних сполук використовують процеси гідроочищення, які дозволяють знизити до необхідного рівня утримання в паливі гетероатомних з'єднань і ненасичених вуглеводнів і збільшувати надійність і ресурс роботи двигуна.

  Використання замість нафти твердого органічного сировини (вугілля, сланців, біомаси) вимагає застосування додаткових стадій (сушка, подрібнення і фракціонування, поділ вуглеводневої і мінеральної складових, відділення та утилізація шлаків), які відсутні при виробництві моторних палив з нафтової сировини.

  p> Використання замість нафти твердого органічного сировини (вугілля, сланців, біомаси) вимагає застосування додаткових стадій (сушка, подрібнення і фракціонування, поділ вуглеводневої і мінеральної складових, відділення та утилізація шлаків), які відсутні при виробництві моторних палив з нафтового сировини.

  p> Використання замість нафти твердого органічного сировини (вугілля, сланців, біомаси) вимагає застосування додаткових стадій (сушка, подрібнення і фракціонування, поділ вуглеводневої і мінеральної складових, відділення та утилізація шлаків), які відсутні при виробництві моторних палив з нафтового сировини.

  Характеристики
  Вигляд матеріалу
  Вигляд розчинникатолуол

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре