Menu
Ваша корзина

  Моноетилгліколь 2905310000

  Моноетилгліколь
  Моноетилгліколь
  Моноетилгліколь
  Моноетилгліколь
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Моноетилгліколь Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 57020272
  • ТН ВЭД: 2905310000
  • Артикул: 00007896
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  222 переглядів
   
   
   
   
   

  Моноетиленгліколь є горючу прозорою безбарвною рідиною маслянистої консистенції, без запаху, солодкувата на смак. Добре розчиняється у воді, спиртах, кетонах, помірно - в бензолі, толуолі, діетиловому ефірі. У етиленгліколь погано розчиняються растітітельним і тваринні масла і не розчиняються мінеральні масла, парафіни, каучук, ацетил і етилцелюлоза, полівінілхлорид. При розчиненні етиленгліколю у воді виділяється теплота і відбувається зменшення обсягу.

  ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  він є продуктом гідратації окису етилену, найпростіший представник багатоатомних спиртів (поліолів), має всі властивості гліколів. Токсичний. Корозійно активний, має дуже високу гігроскопічність і сильно поглинає воду з повітря і інших газів.

  Щільність: 1,112 г / см?. Температура плавлення -12,9 В° С, температура кипіння 197,3 В° С. Хімічна формула: C2H4 (OH) 2.

  В промисловості етиленгліколь отримують гідратацією етиленоксиду в присутності сірчаної або ортофосфорної кислоти. В якості побічних продуктів утворюються ди-, три- і полигликоли. Випускають етиленгліколь двох марок: волоконний і антифризні.

  ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  Моноетиленгліколь застосовують в хімічної, текстильної, автомобільної, авіаційної, електротехнічної промисловості. Він володіє унікальною можливістю не замерзати при знижених температурах. Виключно важливою властивістю етиленгліколю є його здатність знижувати температуру замерзання водних розчинів. Завдяки цьому, речовина знайшло широке застосування у виробництві нізкозамерзающіх і охолоджуючих рідин (автомобільних антифризів, тосолов, гальмівних рідин).

  Крім того, 41-45% світового виробництва етиленгліколю використовується для отримання синтетичних поліефірних волокон і плівок: целофану , поліуретанів і ряду інших полімерів.

  Також моноетиленгліколь застосовують при виробництві гідравлічних і гартівних рідин, алкідних смол, розчинників, конденсаторів, крему для взуття, вибухової речовини нітрогліколю і для інших цілей.

  ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  Характеристики
  Вигляд матеріалу
  Вигляд розчинникаНеорганічний
  Тип використанняУніверсальний

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре