Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Моноетилгліколь 2905310000

  Моноетилгліколь
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Моноетилгліколь Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 57020272
  • ТН ВЭД: 2905310000
  • Країна виробник: импорт
  • Артикул: 00007896
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  496 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Моноетиленгліколь є горючу прозорою безбарвною рідиною маслянистої консистенції, без запаху, солодкувата на смак. Добре розчиняється у воді, спиртах, кетонах, помірно - в бензолі, толуолі, діетиловому ефірі. У етиленгліколь погано розчиняються растітітельним і тваринні масла і не розчиняються мінеральні масла, парафіни, каучук, ацетил і етилцелюлоза, полівінілхлорид. При розчиненні етиленгліколю у воді виділяється теплота і відбувається зменшення обсягу.

  ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  він є продуктом гідратації окису етилену, найпростіший представник багатоатомних спиртів (поліолів), має всі властивості гліколів. Токсичний. Корозійно активний, має дуже високу гігроскопічність і сильно поглинає воду з повітря і інших газів.

  Щільність: 1,112 г / см?. Температура плавлення -12,9 ° С, температура кипіння 197,3 ° С. Хімічна формула: C2H4 (OH) 2.

  В промисловості етиленгліколь отримують гідратацією етиленоксиду в присутності сірчаної або ортофосфорної кислоти. В якості побічних продуктів утворюються ди-, три- і полигликоли. Випускають етиленгліколь двох марок: волоконний і антифризні.

  ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  Моноетиленгліколь застосовують в хімічної, текстильної, автомобільної, авіаційної, електротехнічної промисловості. Він володіє унікальною можливістю не замерзати при знижених температурах. Виключно важливою властивістю етиленгліколю є його здатність знижувати температуру замерзання водних розчинів. Завдяки цьому, речовина знайшло широке застосування у виробництві нізкозамерзающіх і охолоджуючих рідин (автомобільних антифризів, тосолов, гальмівних рідин).

  Крім того, 41-45% світового виробництва етиленгліколю використовується для отримання синтетичних поліефірних волокон і плівок: целофану , поліуретанів і ряду інших полімерів.

  Також моноетиленгліколь застосовують при виробництві гідравлічних і гартівних рідин, алкідних смол, розчинників, конденсаторів, крему для взуття, вибухової речовини нітрогліколю і для інших цілей.

  ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  Характеристики
  Вигляд матеріалу
  Вигляд розчинникаНеорганічний
  Тип використанняУніверсальний

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Моноетилгліколь недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Моноетилгліколь у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.