Menu
Ваша корзина

  Оліфа (оксоль) 3824909809(

  Оліфа (оксоль)
  Оліфа (оксоль)
  Немає у наявності
  Оліфа (оксоль)
  Оліфа (оксоль)
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Оліфа (оксоль) Оптові ціни
  • наявність: Немає у наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 57023048
  • ТН ВЭД: 3824909809(
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  279 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.
   
   
   
   
   

  Оліфа В«ОКСОЛЬВ» В«ГЛАДІАТОРВ» - являє собою розчин оксидованого рослинного масла в органічних розчинниках, модифікованих сикативом. Оліфа В«ОКСОЛЬВ» В«ГЛАДІАТОРВ» - відмінно проникає в пори деревини, підкреслює структуру виробу, має високу зносостійкість і хорошою сушкою.

  Розчинник Оліфи ОКСОЛЬ В«ГЛАДІАТОРВ», ПРИЗНАЧЕННЯ:

  Розчинник Оліфа В«ОКСОЛЬВ» В«ГЛАДІАТОР В»- призначена для розведення густотертих фарб, для просочення дерев'яних поверхонь, для просочення штукатурки перед нанесенням на неї масляних фарб і як матеріал для захисту дерева від пересихання в побуті і в виробничих цілях. Оліфа В«ОКСОЛЬВ» В«ГЛАДІАТОРВ» - призначається для зовнішніх і внутрішніх робіт.

  Оліфи ОКСОЛЬ В«ГЛАДІАТОРВ», ЗАСТОСУВАННЯ:

  Оліфа В«ОКСОЛЬВ» В«ГЛАДІАТОРВ» - готова до застосування і наноситися на суху поверхню. Перед застосуванням Оліфу В«ОКСОЛЬВ» В«ГЛАДІАТОРВ» рекомендується перемішати. Застосовувати розчинник Оліфу В«ОКСОЛЬВ» В«ГЛАДІАТОРВ» слід при температурі не нижче +10 0С. При необхідності отримання більш рідкого складу, - в Оліфу В«ОКСОЛЬВ» В«ГЛАДІАТОРВ» слід додати до 10-12% розчинник Уайт-спірит . Перед нанесенням Оліфи В«ОКСОЛЬВ» В«ГЛАДІАТОРВ» на поверхню, - останню слід ошкурить і очистити від пилу. Наносити Оліфу В«ОКСОЛЬВ» В«ГЛАДІАТОРВ» слід пензлем або валиком з перервою в 24-36 годин (в залежності від температури і вологості повітря). При необхідності, за допомогою Оліфи В«ОКСОЛЬВ» В«ГЛАДІАТОРВ», - можна шпаклювати невеликі щілини, змішавши оліфу з тирсою до отримання густої однорідної маси. У всіх випадках Оліфу В«ОКСОЛЬВ» В«ГЛАДІАТОРВ» - слід наносити тонким шаром.

  Оліфи ОКСОЛЬ В«ГЛАДІАТОРВ», УМОВИ БЕЗПЕКИ:

  • Оліфа ОКСОЛЬ В«ГЛАДІАТОРВ» є легкозаймисту рідину, - під час роботи забороняється користуватися відкритим вогнем.
  • Всі роботи з Розчинники Оліфа ОКСОЛЬ В«ГЛАДІАТОРВ» в приміщенні повинні проводитися при працюючій приточно-витяжної вентиляції.
  Характеристики
  Вигляд розчинникаНеорганічний
  Тип використанняУніверсальний

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре