Меню
Your Cart

  Оліфа (оксоль) 3824909809(

  Оліфа (оксоль)
  Оліфа (оксоль)
  Оліфа (оксоль)
  Оліфа (оксоль)
  Оліфа (оксоль)
  • наявність: В наявності
  • SKU: 57023048
  • ТН ВЭД: 3824909809(
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  61 переглядів
   
   
   
   
   

  Оліфа «ОКСОЛЬ» «ГЛАДІАТОР» - являє собою розчин оксидованого рослинного масла в органічних розчинниках, модифікованих сикативом. Оліфа «ОКСОЛЬ» «ГЛАДІАТОР» - відмінно проникає в пори деревини, підкреслює структуру виробу, має високу зносостійкість і хорошою сушкою.

  Розчинник Оліфи ОКСОЛЬ «ГЛАДІАТОР», ПРИЗНАЧЕННЯ:

  Розчинник Оліфа «ОКСОЛЬ» «ГЛАДІАТОР »- призначена для розведення густотертих фарб, для просочення дерев'яних поверхонь, для просочення штукатурки перед нанесенням на неї масляних фарб і як матеріал для захисту дерева від пересихання в побуті і в виробничих цілях. Оліфа «ОКСОЛЬ» «ГЛАДІАТОР» - призначається для зовнішніх і внутрішніх робіт.

  Оліфи ОКСОЛЬ «ГЛАДІАТОР», ЗАСТОСУВАННЯ:

  Оліфа «ОКСОЛЬ» «ГЛАДІАТОР» - готова до застосування і наноситися на суху поверхню. Перед застосуванням Оліфу «ОКСОЛЬ» «ГЛАДІАТОР» рекомендується перемішати. Застосовувати розчинник Оліфу «ОКСОЛЬ» «ГЛАДІАТОР» слід при температурі не нижче +10 0С. При необхідності отримання більш рідкого складу, - в Оліфу «ОКСОЛЬ» «ГЛАДІАТОР» слід додати до 10-12% розчинник Уайт-спірит . Перед нанесенням Оліфи «ОКСОЛЬ» «ГЛАДІАТОР» на поверхню, - останню слід ошкурить і очистити від пилу. Наносити Оліфу «ОКСОЛЬ» «ГЛАДІАТОР» слід пензлем або валиком з перервою в 24-36 годин (в залежності від температури і вологості повітря). При необхідності, за допомогою Оліфи «ОКСОЛЬ» «ГЛАДІАТОР», - можна шпаклювати невеликі щілини, змішавши оліфу з тирсою до отримання густої однорідної маси. У всіх випадках Оліфу «ОКСОЛЬ» «ГЛАДІАТОР» - слід наносити тонким шаром.

  Оліфи ОКСОЛЬ «ГЛАДІАТОР», УМОВИ БЕЗПЕКИ:

  • Оліфа ОКСОЛЬ «ГЛАДІАТОР» є легкозаймисту рідину, - під час роботи забороняється користуватися відкритим вогнем.
  • Всі роботи з Розчинники Оліфа ОКСОЛЬ «ГЛАДІАТОР» в приміщенні повинні проводитися при працюючій приточно-витяжної вентиляції.
  Характеристики
  Вигляд розчинникаНеорганічний
  Тип використанняУніверсальний

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре