Menu
Ваша корзина

  Розчинник Р-12 3814009090

  Розчинник Р-12
  Розчинник Р-12
  Немає у наявності
  Розчинник Р-12
  Розчинник Р-12
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Розчинник Р-12 Оптові ціни
  • наявність: Немає у наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 57025444
  • ТН ВЭД: 3814009090
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  820 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.
   
   
   
   
   

  Масова частка води в розчиннику Р-12,%, не більше: 1 Відносна летючість по етиловому ефіру розчинника Р-12: 8-14 Кислотне число розчинника Р-12, мг КОН / г, не більше: 0,1 Число коагуляції розчинника Р-12,%, не менше: 22

  розчиняється Р-12 пленкообразователи: Перхлорвінілові, поліакрилатні

  Основні марки лакофарбових матеріалів застосовуваних з розчинником Р-12: Емалі: ХВ- 533, ХВ-785, ХВ-1120, АК-194

  Небезпека для людини: При користуванні розчинником, завжди пам'ятайте просту істину. Корисна хімія зустрічається вкрай рідко. Ніякі заходи безпеки при роботі з розчинником не будуть зайвими !!!

  Небезпека при разовому дії високих концентрацій: Пар подразнює очі і дихальні шляхи. Речовина може впливати на центральну нервову систему, печінку, нирки шлунково-кишковий тракт. Речовина може всмоктуватися в організм при вдиханні і через шкіру.

  Небезпека при довготривалому контакті: Довгий контакт зі шкірою може викликати дерматит. Речовина може впливати на кров і кістковий мозок.

  Нормативи для робочої зони: Гранична порогова концентрація ,: 750 ppm; 1780 мг / м ^ 3 (ACGIH 1993-1993).

  Пожежна небезпека: Сильно горять. Відносять до класу 3,1 ЛЗР з температурою спалаху менше +23 В° С Не допускати відкритого вогню, іскор і куріння.

  Суміші пар-повітря вибухонебезпечні.

  Небезпечне забруднення повітря буде досягатися досить швидко при випаровуванні цієї речовини при 20 В° C при розпилюванні, ще швидше.

  Пар важчий за повітря і може стелитися по землі; можливий спалах на відстані. Речовина може утворити вибухонебезпечні перекису при контакті з сильними окислювачами, такими як оцтова кислота, азотна кислота, перекис водню. Реагує з хлороформом і бромоформ при звичайних умовах з небезпекою пожежі і вибуху. Агресивно щодо деяких видів пластику.

  Реагує з хлороформом і бромоформ при звичайних умовах з небезпекою пожежі і вибуху. Агресивно щодо деяких видів пластику.

  Реагує з хлороформом і бромоформ при звичайних умовах з небезпекою пожежі і вибуху. Агресивно щодо деяких видів пластику.

  Характеристики
  Вигляд матеріалуРозчинник
  Вигляд розчинникаНеорганічний

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре