Menu
Ваша корзина

  Розчинник Р-265 3814009090

  Розчинник Р-265
  Розчинник Р-265
  Немає у наявності
  Розчинник Р-265
  Розчинник Р-265
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Розчинник Р-265 Оптові ціни
  • наявність: Немає у наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 57196799
  • ТН ВЭД: 3814009090
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  168 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.
   
   
   
   
   

  Зовнішній вигляд розчинника Р-265 Безбарвна або злегка жовтувата прозора рідина.

  Специфікація: Мас. частка води в растаорітеле Р-265,%, не більше: 0,7 Від. Летчесть по етиловому ефіру растаорітеля Р-265: не менше ---

  Фасовка: Наливом в тару споживача. За бажанням можлива фасовка в 200 літрові бочки або каністри. Розчиняються Р-265 пленкообразователи: Алкідноакріловие.

  Основні марки лакофарбових матеріалів застосовуваних з розчинником Р-265: Емаль АС-265

  Небезпека для людини.

  При Користування розчинником, завжди пам'ятайте просту істину. Корисна хімія встречаеться вкрай рідко. Ніякі заходи безпеки при роботі з розчинником не будуть зайвими !!!

  Небезпека при разовому дії високих концентрацій: Пар подразнює очі і дихальні шляхи. Речовина може впливати на центральну нервову систему, печінку, нирки шлунково-кишковий тракт. Речовина може всмоктуватися в організм при вдиханні і через шкіру. Небезпека при долгловремменом контакті: Довгий контакт зі шкірою може викликати дерматит. Речовина може впливати на кров і кістковий мозок.

  Нормативи для робочої зони: TLV (гранична гранична концентрація, США): 750 ppm; 1780 мг / м ^ 3 (ACGIH 1993-1993).

  Пожежна небезпека.

  Сильно горять. Відносять до класу 3,1 ЛЗР з температурою спалаху менше +23 В° С Не допускати відкритого вогню, іскор і куріння. Суміші пар-повітря вибухонебезпечні. Небезпечне забруднення повітря буде досягатися досить швидко при випаровуванні цієї речовини при 20 В° C при розпилюванні, ще швидше. Пар важчий за повітря і може стелитися по землі; можливий спалах на відстані. Речовина може утворити вибухонебезпечні перекису при контакті з сильними окислювачами, такими як оцтова кислота, азотна кислота, перекис водню. Реагує з хлороформом і бромоформ при звичайних умовах з небезпекою пожежі і вибуху. Агресивно щодо некотрих видів пластику.

  Характеристики
  Вигляд матеріалуРозчинник
  Вигляд розчинникаНеорганічний

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре