Menu
Ваша корзина

  Поліол 3907201100

  Поліол
  Поліол
  Немає у наявності
  Поліол
  Поліол
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Поліол Оптові ціни
  • наявність: Немає у наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 57660249
  • ТН ВЭД: 3907201100
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  767 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.
   
   
   
   
   

  Поліол - хімічна речовина, отримане шляхом дисперсії щепленого сополимера стиролу з простим поліефіром. Поліол є гидроксилсодержащий рідина, до складу якої входять різні сполуки. Це емульгатори, поліефіри, реагенти, завдяки яким піниться і стабілізація. Колір полиола коливається від світло-жовтого до темно-коричневого.

  Реакція двох рідких речовин - полиола і Ізоціонат - в результаті дає пінополіуретан.

  У хімічній промисловості поліол використовується в якості добавки при виробництві пенополиуретанов нового покоління. Поліол дає можливість істотно підвищити якість готових виробів, тобто несучу здатність і пружність піни, підвищити якість технології її переробки, збільшити термін експлуатації і зовнішній вигляд виробів.

  Поимя цього, поліол дає можливість регулювати фізико-механічні властивості пінополіуретанів. У свою чергу область застосування останніх дуже широка. Це меблева і автомобільна промисловості, будівництво, авіація, енергетична галузь (теплоізоляція труб).

  У числі іншого поліол широко застосовується в процесі виготовлення пенополиуретанового пінопласту (ППУ), який є одним з найбільш дієвих матеріалів, використовуваних при тепло - і гідроізоляції труб. Для теплоізоляції теплопроводів зазвичай використовуються жорсткі пінополіуретани, які за технологією нанесення підрозділяються на напилювані і заливальні.

  Характеристики
  Вигляд матеріалуРозчинник
  Тип використанняУніверсальний

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре