Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Камедь Гуара 1302329000

  Камедь Гуара
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Камедь Гуара Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 61019257
  • ТН ВЭД: 1302329000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  904 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  високов'язкий, добре розчинний і ефективний харчової загущувач - гуарову камедь (Е412, Guar Gum, камедь гуара, гуар) - один з найпопулярніших компонентів всіх видів стабілізаційних систем для молочної промисловості. У нашому асортименті є гуарова камедь з в'язкістю 1% -го розчину мінімум 5000сps і 6000cps

  Гуаровая камедь - це полісахарид, набухають у холодній воді, проте нагрівання розчину гуарової камеді скорочує час для отримання повної сили в'язкості. Досягнута в'язкість залежить від температури, часу, концентрації, рН, швидкості перемішування і розмірів частинок порошку. У холодній воді максимальна в'язкість може бути досягнута через 1 4 години.

  1.Проісхожденіе. Смола міститься в ендоспермі зерна стручкового однорічного рослини двох типів, яке виростає в Індії. Його вирощують на протязі багатьох століть і використовують в їжу людини. Боби близько 15 см довжиною, містять від 6 до 9 насіння діаметром 2-3 мм. Насіння містить до 70% камеді (вищий полісахарид - галактоманнана).

  2.Строеніе. Гуарова камідь - це вуглеводневий полімер. Гуар є полісахарид з групи галактоманнанов, в якому від основного ланцюга, що складається з ланок Маноз, відходять бічні ланки галактози. Причому, одна ланка галактози доводиться на дві ланки Маноз.

  Гуар (Е412), який використовується в харчовій промисловості, містить (у відсотковому співвідношенні): полісахариду - 85,0; протеїну - 3,7; сирої клітковини - 1,5; золи - 0,6; вологи - 5-8. Гуар має нейтральний смак і запах, розчиняється в холодній воді, утворюючи в'язкі розчини в області рН 2,5 - 7,0.

  3.Проізводство. Камедь гуара або просто гуар отримують простим помелом насіння рослини Cyamopsis tetragonoloba L. ендосперми відокремлюють в процесі дроблення, просіювання і размеліванія в дрібний порошок. Завдяки багатостадійний процес очищення, отримують сорт гуара тонкого помелу, більш високої в'язкості, і зі збільшеним вмістом фракції галактоманнана.

  4.Применение. Гуар добре сумісний з більшістю компонентів їжі, забезпечує цільовим продукту довгу слизову текстуру. Здатність розвивати в'язкість в холодній воді і демократична вартість в порівнянні з іншими камедями забезпечила Гуарем найбільшу популярність. Разом з тим, можливості ефективного застосування гуара як індивідуального загустителя обмежені в зв'язку з його чутливістю до високих температур і кислотності середовища.


  CAS
  Упаковка:Каністра
  Характеристики
  Форма випускуРідина

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Камедь Гуара недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Камедь Гуара у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.