Menu
Ваша корзина

  Дінатрійфосфат 2835220000

  Дінатрійфосфат
  Дінатрійфосфат
  Дінатрійфосфат
  Дінатрійфосфат
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Дінатрійфосфат Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 61019303
  • ТН ВЭД: 2835220000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  196 переглядів
   
   
   
   
   

  дифосфати натрію (пірофосфат натрію двохзаміщених, пірофосфат натрію кислий, динатрийфосфат, Е450, Diphosphates). Даний продукт може використовуватися як активний регулятор кислотності і один з компонентів фосфатних сумішей для м'ясних консервів. Продукт дрібнодисперсний, не злежується, зберігає розсипчастість навіть при тривалому зберіганні, добре розчинний як для даного компонента. Має індекс харчової добавки Е 450. Використання динатрийфосфат значною мірою дозволяє отримати більш щільний продукт, поліпшуються кольороутворення готового продукту, емульгуючі та реологічні властивості фаршу.

  У більшості сфер харчової промисловості та в м'ясопереробної зокрема в чистому вигляді динатрийфосфат використовувати недоцільно, саме тому ми рекомендуємо використовувати наші фосфатні суміші на його основі. Особливістю запропонованих нами фосфатних сумішей є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному помішуванні наші суміші фосфатів моментально розчиняються, і відповідно починають працювати.

  Крім сумішей фосфатів, нами розроблений ряд комплексних стабілізаційних і емульгуючих сумішей для виробництва різних видів харчової продукції. Ці препарати крім фосфатної складової засновані на каррагінаном, гуарової камеді, камеді тари, камеді ріжкового дерева, ксантанової камеді, кмц (карбоксиметил целюллози), білках, емульгаторах і інших компонентах. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаимоусиливающего (завдяки ефектам синергізму),

  Характеристики
  УпаковкаМішок
  Форма випускуПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре