Menu
Ваша корзина

  Альгінат натрію 3913100000

  Альгінат натрію
  Альгінат натрію
  Альгінат натрію
  Альгінат натрію
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Альгінат натрію Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 61019539
  • ТН ВЭД: 3913100000
  • Країна виробник: Китай, Европа
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  256 переглядів
   
   
   
   
   

  Альгінат натрію (Е401, натрію альгінат, альгінат Na, Sodium alginate). - ефективний загущувач, який може давати пружні термонеобратімие гелі в холодних процесах.

  Всі препарати на основі альгінату натрію відносно добре розчиняються у воді, не злежуються, при контакті з водою дають густу масу, яка через деякий час стає гелем типу "холодцю". Дані властивості дуже зручні в тих випадках, коли треба бути впевненим, що підготовлене на цьому препараті сировину не відпустить вологу, а надійно буде її утримувати. Завдяки таким властивостям альгінат натрію знайшов широкий спектр свого використання не тільки в харчовій промисловості, а й у хімічному, фармакологічному напрямку, у виробництві кремів, лакофарбових матеріалів, в стоматології і т.д.

  Крім альгінату натрію ми можемо запропонувати нашим споживачам карагенан, гуарову камедь, камедь тари, камедь ріжкового дерева, ксантанову камедь, КМЦ (карбоксиметил целюлоза), емульгатори, харчові волокна, фосфати, ГДЛ (глюконо-дельта лактон), цитрати і інші компоненти. Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою і надається весь пакет супровідних документів. Уся сировина закуповується безпосередньо на заводах - виробниках, що дає можливість надавати демократичні ціни при стабільно високій якості наших інгредієнтів! Ефективність і високу якість наших продуктів можливо лише завдяки високо функціональним сировини і глибоким знанням в його компонуванні наших технологів.

  Ц

  Характеристики
  СмакБез смаку і запаху
  УпаковкаМішок
  Форма випускуРозсипний

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре