Menu
Ваша корзина

  Каррагинан напівпочищений Е407а 1302390000

  Каррагинан напівпочищений Е407а
  Каррагинан напівпочищений Е407а
  Каррагинан напівпочищений Е407а
  Каррагинан напівпочищений Е407а
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Каррагинан напівпочищений Е407а Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг
  • SKU: 61155014
  • ТН ВЭД: 1302390000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  142 переглядів
   
   
   
   
   

  Пропонуємо широкий асортимент високоякісних напівочищення каррагінаном з високим ступенем гідратації (1:80, 1: 100 і більше), адаптовані під ряд виробництв

  Карагенан напівочищення Е 407а

  ( дає злегка мутнуваті - кольору бульйону - розчини, містить в складі деяку кількість клітковини, дає щільні, пружні і жорсткі гелі).

  з точки зору застосування в м'ясопереробній промисловості, відповідно до загальними характеристиками з усіх гидроколлоидов карагенан - найкращий.

  Карагенан - хороший влагосвязующій, стабілізуючий і желюючий агент, використовуючи який можна домогтися високих органолептичних показників виробляються м'ясних виробів.

  1.Проісхожденіе (місце зростання, зовнішній опис).

  З червоних водоростей, які культивуються, наприклад, на Філіппінських островах, виділяють такі гідроколлоіди, як сільножелірующіе карагенан, фурцеларан, агар-агар. Спосіб отримання один - екстракція.

  2.Строеніе (формула, хімічні і фізичні властивості).

  Карагенан (інакше його називають "ірландський мох") має гетерогенну структуру. Це лінійний полісахарид, що складається з частинок D-галактози і З, 6-ангидро-D-галактози. Один або більше атомів водню в молекулі каррагинана замінені сульфатної групою.

  За хімічним складом це гидроколлоид, що складається, головним чином, з калієвих, натрієвих, магнієвих і кальцієвих сульфатних складних ефірів галактози. Це дає велику кількість структурних варіацій.

  Карагенан має високу гелеутворюючого і Вологозв'язуючий здатністю. Внаслідок наявності на поверхні негативних зарядів легко взаємодіє з білками і катіонами; утворює після циклу "нагрів-охолодження" міцну просторову сітку. Нейтральний до смаку і запаху. При рН від 8 до 9 деякі типи каррагінаном мають виражену емульгуючу здатність. При цьому на відміну від інших добавок карагенан в м'ясних системах одночасно формує з солерозчинних м'язовими білками єдину матрицю і зміцнює її, забезпечуючи отримання необхідного технологічного ефекту.

  3.Проізводство. Карагенан - природний загусник, що отримується з певних видів червоних водоростей (класу Rhodophyceae). Найбільш відомою водорістю використовуваної для виробництва каррагинана, є Chondrus crispus - темно-червоне рослина, що нагадує петрушку, яке росте на скелях в океані на глибині до трьох метрів біля узбережжя Канади, США, Франції.

  Крім природних запасів водоростей цього класу останнім часом дедалі більшу значення має промислове їх вирощування, переваги якого очевидні - з'являється можливість отримувати більш чисту сировину незалежно від зміни кліматичних умов.

  Водорості екстрагують водою при високих температурах, в результаті чого отримують сипучий порошок білого кольору, розчинний у воді.

  Всі наші продукти упаковані в багатошарові паперові мішки з поліпропіленовим вкладишем по 25кг.

  Характеристики
  Вага2500

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре