Menu
Ваша корзина

  Клітковина Проттект 1109000000

  Клітковина Проттект
  Клітковина Проттект
  Клітковина Проттект
  Клітковина Проттект
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Клітковина Проттект Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 61155092
  • ТН ВЭД: 1109000000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  187 переглядів
   
   
   
   
   

  В основному клітковина складається з баластних речовин і має велике значення з точки зору біологічної цінності і принципів здорового харчування. Клітковина є харчовими волокнами і дозволена до застосування як харчова добавка. Вона служить не тільки для збагачення продуктів баластними речовинами, а й пропонує цілий ряд функціональних і технологічних рішень.

  Влагосвязивающая здатність. Головна функціональна особливість клітковини - її висока влагосвязивающая і жіросвязивающая здатність. Так як волокна клітковини мають капілярну структуру, утримання води відбувається не тільки поверхнею волокон, а й всередині капілярних каналів, в результаті чого, волога рівномірно розподіляється і міцно утримується в нинішньому тривимірному каркасі, покращуючи структуру готового продукту. Додавання всього 2% харчових волокон значно підвищує показник водосвязиванія в харчовій системі. Так як рідина транспортується в серцевину волокон целюлози по капілярах, консистенція не береться ніякому негативному впливу, і таким чином забезпечується стабільність продукту.

  Стабілізація і поліпшення консистенції (текстури). Завдяки абсорбуючим властивостям волокон значно скорочуються проблеми з розшаруванням харчових емульсій. Ступінь зв'язування жиру клітковиною на пряму залежить від довжини волокна (максимум 1:12). На відміну від більшості інших набухають і водопоглинаючої засобів, клітковина нерастворима в воді і жирі. Це дозволяє досягти гарного зв'язування води при одночасному поліпшенні консистенції.

  емульгуючий дію. В принципі,

  Характеристики
  УпаковкаМішок
  Форма випускуПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре