Menu
Ваша корзина

  Харчова клітковина 2304000000

  Харчова клітковина
  Харчова клітковина
  Хіт продажу
  Харчова клітковина
  Харчова клітковина
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Харчова клітковина Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 61610404
  • ТН ВЭД: 2304000000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: ЕВРАЗ
  411 переглядів
   
   
   
   
   

  Пропонуємо харчові клітковини Проттект (харчові волокна, пшеничне клітковина, бамбукова клітковина, целюлоза, соєве клітковина) - хороші структурообразователи!

  Походження і склад. Ми пропонуємо пшеничне, соєву, бобову і інші види клітковини. На 98% Харчові волокна складаються з баластних речовин, що має велике значення з точки зору біологічної цінності і принципів здорового харчування. Клітковина є харчовими волокнами і дозволена до застосування як харчова добавка. Вона служить не тільки для збагачення продуктів баластними речовинами, а й пропонує цілий ряд функціональних і технологічних рішень.

  Влагосвязивающая здатність. Головна функціональна особливість клітковини- її висока Вологозв'язуючий і жіросвязивающая здатність. Так як волокна клітковини мають капілярну структуру, утримання води відбувається не тільки поверхнею волокон, а й всередині капілярних каналів, в результаті чого волога рівномірно розподіляється і міцно утримується в нинішньому тривимірному каркасі, покращуючи структуру готового продукту. Так як рідина транспортується в серцевину волокон целюлози по капілярах, консистенція не береться ніякому негативному впливу, і таким чином забезпечується стабільність продукту.

  На відміну від більшості інших набухають і водопоглинаючої засобів, клітковина нерастворима в воді і жирі. Це дозволяє досягти гарного зв'язування води при одночасному поліпшенні консистенції.

  емульгуючий дію. В принципі, харчові волокна не є емульгаторомм, але було дослідно встановлено, що клітковина підтримує дію емульгаторів.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре