Menu
Ваша корзина

  Пшенична клейковина 1109000000

  Пшенична клейковина
  Пшенична клейковина
  Пшенична клейковина
  Пшенична клейковина
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Пшенична клейковина Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 61612506
  • ТН ВЭД: 1109000000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  203 переглядів
   
   
   
   
   

  Пшенична клейковина - екологічно чистий продукт

  Пшеничний глютен є природним комплексом нерозчинних у воді і сольових розчинах груп білкових речовин, виділених як самостійна фракція методом сепарації з подальшим подрібненням і сушінням продукту способом, максимально зберігає природні властивості білка .

  Суха пшенична клейковина вперше стала використовуватися для збагачення борошна в Англії, всього лише близько півстоліття тому. Зараз глютен широко використовується у хлібопекарській, м'ясопереробної та інших сферах виробництва харчової промисловості у всьому світі. У сучасній Європі більше 50% борошна проходять "збагачення" глютеном. Це пов'язано, в першу чергу, з незадовільним якістю борошна.

  Пшениця і жито, вирощені в погодних умовах невластивих окремих регіонах (спека або дощі), можуть містити знижена кількість білка. Тому, щоб зберегти високу та стабільну якість борошна з такої пшениці потрібно додатково збагатити клейковиною. А якщо врахувати, що лише 15-20% пшениці, вирощеної в Україні, володіє достатньою якістю для отримання борошна вищих сортів, то стає очевидно: в більшості випадків без добавок, здатних поліпшити якість, не обійтися. У свою чергу, єдиною натуральною добавкою, що дозволяє підвищити кінцеву якість борошна є суха пшенична клейковина (глютен).

  Друга причина широкого застосування клейковіни- загальний брак необхідного людині білка, тому альтернативні способи збагачення традиційних продуктів-джерел рослинного білка - є пріоритетними в наукових розробках харчової промисловості.

  Виробництво пшеничної клейковини. Зерна пшениці очищають від домішок і замочують. Потім зерна піддаються роздроблення, з них виділяють незбиране ядро. Цільне ядро ??пшеничного зерна подається на більш дрібне дроблення, в результаті якого вивільняється весь пов'язаний крохмаль. Отриману масу з крохмалю і пшеничного білка поділяють на відцентрових сепараторах. Далі слід операція концентрації білка. Потім пшеничну клейковину висушують і розфасовують.

  Ефективність роботи пшеничної клейковини (глютену).

  У країнах ЄС вважається доцільним додавання до борошна європейських сортів пшениці (середній вміст в ній сухого білка близько 10%) від 1 до 3% сухої пшеничної клейковини. При цьому поліпшуються фізичні та реологічні властивості тіста і якість кінцевого продукту, які відповідають якості виробів, приготованих з сортів пшениці з вмістом білка 16-17%. Глютен дозволяє створювати стабільну структуру тесту, контролювати його розтяжність, збільшувати газоутримуючу здатність, покращувати структурно-механічні властивості тіста і, отже, якість кінцевого продукту.

  Додавання пшеничної клейковини дозволить:

  • стабілізувати якість борошна і отримувати борошно з наперед заданими якостями
  Характеристики
  Складпшенична клековина

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре