Menu
Ваша корзина

  Соєва клітковина 1207999700

  Соєва клітковина
  Соєва клітковина
  Хіт продажу
  Соєва клітковина
  Соєва клітковина
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Соєва клітковина Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 61615307
  • ТН ВЭД: 1207999700
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  428 переглядів
   
   
   
   
   

  Пропонована соєве клітковина являє собою недорогий і якісний наповнювач, який увібрав в себе кращі властивості харчових волокон і соєвих продуктів, завдяки чому на багато краще може вирішити ряд технологічних завдань, які ставляться перед вищезгаданими інгредієнтами!

  Соевую клітковину з успіхом можна застосовувати в тих сферах, де на сьогоднішній день використовують ряд соєвих продуктів: борошно, концентрат і ізолят соєвого білка. Якщо провести паралелі між цими інгредієнтами, то з упевненістю можна стверджувати, що соєве клітковина практично в два рази перевершує той же соєвий ізолят по гідратації, що дозволить закладати її в поточних рецептурах практично в два рази менше, або при аналогічних закладках отримати більш щільну консистенцію і більш В«благороднуВ» структуру готового виробу! Завдяки наявності клітковини в нашому продукті значно гасяться присмаки і запахи, які виникають при підвищених дозах соєвих продуктів. Важливим фактором є порядок ціни на соєву клітковину

  - в середньому вона дешевше того ж соєвого ізоляту на 40%!

  Хочеться акцентувати увагу споживачів, що соєве клітковина в значній частині складається з баластних речовин - харчових волокон, що має велике значення з точки зору біологічної цінності і принципів здорового харчування. Вона служить не тільки для збагачення продуктів баластними речовинами і білком, а й пропонує цілий ряд функціональних і технологічних рішень.

  Влагосвязивающая здатність. Головна функціональна особливість клітковини- її висока Вологозв'язуючий (1: 8 В«на холоднуВ» і 1:12 В«на гарячуВ») жіросвязивающая здатність (до 1: 5). Так як волокна клітковини мають капілярну структуру, утримання води відбувається не тільки поверхнею волокон, а й всередині капілярних каналів, в результаті чого волога рівномірно розподіляється і міцно утримується в нинішньому тривимірному каркасі, покращуючи структуру готового продукту. Додавання всього 2% харчових волокон значно підвищує показник водосвязиванія в харчовій системі. Так як рідина транспортується в серцевину волокон целюлози по капілярах, консистенція не береться ніякому негативному впливу, і таким чином забезпечується стабільність продукту.

  емульгуючий дію.

  Характеристики
  УпаковкаМішок
  Форма випускуПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре