Menu
Ваша корзина

  Солі плавители 2501009110

  Солі плавители
  Солі плавители
  Солі плавители
  Солі плавители
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Солі плавители Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 61615346
  • ТН ВЭД: 2501009110
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  234 переглядів
   
   
   
   
   

  Серед нашої пропозиції солей- плавителей можемо виділити наступні:

  1) Триполифосфат натрію

  Це бюджетний варіант солей-плавники. Широко використовується виробниками плавлених сирів, як сіль, здатна захистити білки від коагуляції при високих температурах плавлення сирів. Однак варто зауважити, що при неоднорідному, В«нестабільнимВ» в плані якості сировину до цього рішення можуть бути питання, до того ж в чистому вигляді триполіфосфат натрію практично не впливає на кінцеву структуру готового продукту. У зв'язку з цим краще використовувати все-таки не моноінгредіент, а комплексні рішення.

  2) Цитрат натрію

  Недорогий варіант солей-плавники, який теж має властивості захищати молочні білки при високих температур , дає більш повітряну специфічну сирну масу. Добре зарекомендував себе при роботі з перестиглих сировиною.

  3) ПРОТТЕКТ С28

  Комплексна суміш солей-плавники, яка надійно захищає молочні білки від коагуляції при плавленні, бере участь в емульгуванні продукту, надає щільну структуру, добре тримає буфер кислотності, що дозволяє працювати з дуже В«неодноріднимВ», кислим сировиною, перестиглих сиром і т, д.

  4) ПРОТТЕКТ 05

  Комплексна суміш безфосфатних, добре розчинних (при контакті з вологою і незначному перемішуванні переходить в розчин) солей- плавителей (коректорів рН), Перевагою даного продукту є те, що він не містить фосфатази (P2O5), яка присутня в солях фосфатів, погано виводиться з організму людини і нормується в харчових продуктах. Ця особливість дозволяє широко використовувати цей стабілізатор не тільки в класичних продуктах, але і популярної останнім часом продукції В«здорового харчуванняВ» під брендами В«ЕКОВ», В«БІОВ» і т.д.

  5) ПРОТТЕКТ Ф5

  Комплексна суміш солей з підвищеним вмістом рН, що дозволяє отримувати хороші виробничі результати при їх мінімальної закладці. Надійно захищає молочні білки від коагуляції при плавленні, бере участь в емульгуванні, надає щільну структуру продуктам.

  що дозволяє отримувати хороші виробничі результати при їх мінімальної закладці. Надійно захищає молочні білки від коагуляції при плавленні, бере участь в емульгуванні, надає щільну структуру продуктам.

  що дозволяє отримувати хороші виробничі результати при їх мінімальної закладці. Надійно захищає молочні білки від коагуляції при плавленні, бере участь в емульгуванні, надає щільну структуру продуктам.

  Характеристики
  УпаковкаМішок
  Форма випускуПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре