Menu
Ваша корзина

  Тріполіфосфат 2835310000

  Тріполіфосфат
  Тріполіфосфат
  Тріполіфосфат
  Тріполіфосфат
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Тріполіфосфат Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: 25 кг.
  • SKU: 61615434
  • ТН ВЭД: 2835310000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  153 переглядів
   
   
   
   
   

  Представляємо Вашій увазі ТРІПЛІФОСФАТ НАТРІЮ (Е451, sodium triphosphate, STPP) - один з найпопулярніших з використання фосфатів у харчовій промисловості. Переваги продукту: дрібнодисперсні гранули (підходить виробникам харчової продукції та сухих сумішей), відмінна розчинність.

  Особливістю пропонованих нами фосфатів (в даному випадку триполифосфата натрію) є їх дуже хороша розчинність, що якісно виділяє їх в порівнянні з іншими аналогічними продуктами на ринку фосфатів! При контакті з водою і незначному помішуванні наші продуті моментально розчиняються, і відповідно починають працювати. Другий позитив - це відсутність злежування і грудкуваті фосфатів, що дозволяє їх з успіхом використовувати підприємствам всіх напрямків харчових виробництв !!! Даний продукт може використовуватися як варіант регулювання кислотності при виробництві харчових продуктів. рН середовища до якої прагне триполіфосфат натрію знаходиться в діапазоні 9,5-10 (водний 1% -й розчин) і дозволяє м'ясного білку прийняти на себе певну кількість вологи. Використання триполифосфата значною мірою дозволяє отримати більш щільний продукт, поліпшуються емульгуючі і реологічні властивості фаршу.

  Більш ефективно використовувати триполіфосфат натрію в комплексній суміші разом з іншими фосфатами (з варіантами таких сумішей можна ознайомитися на нашому сайті, або зателефонувавши нам і наші фахівці із задоволенням Вас проконсультують). Нами розроблений ряд комплексних стабілізаційних, наповнюють і емульгуючих сумішей для виробництва всіляких продуктів. Ці препарати теж засновані на фосфатах, а також каррагінаном, гуарової камеді, камеді тари, камеді ріжкового дерева, ксантанової камеді, кмц (карбоксиметил целюллози), емульгаторах, харчових волокнах, і інших компонентах. Вони дуже широко використовуються в харчовій промисловості, а оскільки компоненти сумішей взаимоусиливающего (в слідстві ефекту синергізму), виходить непоганий виробничий і економічний ефект.

  Характеристики
  ТипПорошок
  УпаковкаМішок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре